Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a barátnő szerzésre? Mit lehet tenni? Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Egy hete döntöttem úgy, hogy míg vége nem lesz a sulimnak addig felfüggesztem az ismerkedést! És mára azt érzem, hogy mintha eltűnt volna az a ragaszkodás egy barátnő után és mintha megszűnt volna a szívem dobogása! Nagyon furdalja a lelkem, hogy lehet, rosszul tettem, hogy hagytam a dolgot és csak így eldobtam a lányokat :/ Fiú iskolába járok és 15 éves vagyok, nem sokára 16 leszek...Csak az iskola miatt tettem, és megmondtam magamnak, hogy nyáron csak kint leszek és ismerkedni szeretnék, hogy hátha rátalálok az igazira! Egy pár napja annyira éreztem, az igazit az álmomban, hogy már azt hittem, közel járok hozzá! Erre most már mintha eltűnt volna teljesen már csak a ragaszkodás egy lány iráni érzés is :/ Lehetséges, hogy ez azt jelenti, hogy még ki kell dolgoznia újra a szerelemnek bennem és időt kell hagynom neki? Legyek türelmes? Mit tanácsoltok? A hasznos válaszokat előre is köszönöm :)

2017. jún. 12. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, milyen kicsi az esélye annak, hogy közel 16 évesen megtalálod az igazit?
2017. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! De én úgy gondolom, hogy nem árt ha előbb elkezdek keresgélni és nem adom fel a reményt! Ki tudja? Én bízok benne!
2017. jún. 12. 20:08
 3/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedj sokat , menj emberek közé , hidd el menni fog az , bár arra tényleg kicsi az esély hogy az igazit fogod így elsőre megismerni , de lesz barátnőd az biztos.

Hasonló helyzetben vagyok én is , és hidd el ha sokat mész emberek közé könnyen összetudsz jönni egy lánnyal.

16 /f

2017. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"időt kell hagynom neki?"

Igen, így gondolom. A Shakespeare drámákban a szerelem lesújt a hősökre, mint a villám, amikor nem is gondolnak rá. Tud így jönni ám! Van olyan kifejezés a szerelemre: "belestem" - Petőfi dal is:


"A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok."

[link]


Meg olyan is: "elborít a szerelem"

Mert hát a szerelem nagyobb nálunk... :)

2017. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Igen tudjuk öreg, te vagy az aki vagy 5 kérdést kitett, hogy akkor most parkban hogyan szólítson le egy lányt..

Én csak annyit tennék hozzá, ha ennyi motiváció, segítő szándék és tényleg lelkes odadás tök vadidegen emberektől semmit nem ért, akkor mindegy erre válaszolni, ha akarsz majd megváltozól, ha lusta vagy rá, akkor meg ez van, ba*d el az életed és ne szerezz emlékeket.

2017. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ismerkedni kell is, mert megtanítanak! És az utolsónak üzenem, hogy ne személyeskedjen itt, egy ártatlan tizenéves vagyok, akinek a családi háttere egyáltalán nem jó és értelmetlenné tették az életem! Szóval semmi közöd, hogy miért vagyok tanácstalan és miért ér engem percről percre ennyi érzelmi változás! Igazán megérthetnéd, hogy attól, hogy kérdezek nem lesz senkinek sem baja és nem hiszem, hogy nehéz ennyire válaszolni! De legyen a te hülye fejed baja, ha nem tudsz megérteni, nem baj, de akkor ne is olvasd el!
2017. jún. 12. 20:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak, ennyire zavar, hogy kérdezek? Igen? Megmondhatod, nem fogok többet kérdezni!
2017. jún. 12. 20:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Most már arra rájöttem, hogy igazad volt utolsó és mindenkinek aki írt! De az is igaz, hogy attól, hogy nem teszek semmit és fos maradok, addig miért várok eredményt? Tudom, hogy nagyon hibás vagyok, hogy kiírtam ezt a kérdést, és hogy fiatal létemre sokat kérdezek egy adott témából! De egyszer legyél introvertált és érzelmekkel megzsarolt fiú és akkor éreznéd, hogy ide nem elég az, hogy fel emelem a seggem és kimegyek ismerkedni! Arra próbálok pszichológussal együtt rájönni, hogy miért vagyok olyan ami visszatart abban, hogy ha látok egy lányt szembe jönni, akkor elzsibbadok, lesütöm a szemem és a talajt nézem! Ez nagyon csúnya dolog, de akaratom ellenére csinálja a testem! Hol ott n nem ilyen vagyok! Érdeklődve és nyitottan nézek egy lányra, nem fújom le, hogy most hogy nézel ki és törekszem a kedvességre, határozott viselkedésre! Most jöhetnek a kifogások, hogy jobb lett volna meg sem születnem és dögöljek meg a francba! És akkor elvárja tőlem a kommentelő sereg, hogy ne írjak ilyen dolgok tudatában semmilyen kérdést! Igazán szép élmény!
2017. jún. 13. 15:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell megdögleni, meg nem azzal van a gond hogy kérdéseid vannak, hanem hogy ismételed magad mikor már a válaszok megvannak a kérdésedre, nézd én most 17 vagyok.

Megmondom őszintén mikor 15 voltam egy lányhoz nem mertem hozzászólni de még ránézni se, mit tettem szerinted?? NEm nem egyből odamentem ismerkedni, hanem először szereztem pár barátot, majd mégtöbbet, majd mentem velük szórakozni/szórakozóhelyekre, ott már lányokat is megismertem, majd lettek lány barátaim, megtanultam nem feszült lenni a közelükben miután már sokkal beszéltem és ez után a hosszú folyamat után kezdtem el ismerkedni párkapcsolat céljából, veled az a gond hogy egyből akarsz valamit és a közepébe vágnál, úgyhogy még nagyon nem állsz rá készen szerintem...

2017. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom, hogy barát nélkül is lehet élni egy életet! Én ilyen vagyok és majd én megmutatom, hogy magadnál nincs jobb barát! Nem kell ide a csajozáshoz barát! Tök felesleges mi a fenének? Mert ha egyedül nem mész el akkor félsz! Ha meg csak olyan szar vagy, hogy csak baráttal akkor meg hazudtál magadnak és a csajnak! Nem tanultál még róla, hogy a barátaid mellett főleg, ha fiúkkal mész, más a magatartásod? Én nem akarok hazudni senkinek! Nem verem át a lányt, hogy bunkó paraszt vagyok a fiúk mellett, de az igazi énem, egy kedves jó modorú! Mint ahogy itt írok is csak azért van, mert egyesek bunkó megalázóan bánnak velem, és okoskodnak velem! Pedig nem ilyen vagyok! De itt az ideje ezen változtatnom!
2017. jún. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!