Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok "népszerű"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok "népszerű"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szó szerint még csak rám sem néznek a lányok, illetve ha rám is néznek akkor sem olyan arckifejezéssel hogy "helyes srác" hanem inkább olyannal hogy "Ki ez a nyomorék?!"


Persze értem én hogy nem vagyok helyes srác, nem is származom pénzes családból nincs autóm se vagy motorom, de azért nem akarom elhinni hogy már lassan 4 éve próbálgatok ismerkedni ha tudok (Mondjuk nincs rá sok alkalmam mivel a diszkókat,strand bulikat, meg az ilyesmiket rühellem mivel nem találok ott olyan társaságot akikkel jól érezném magam, és olyan eseményekre nem tudok elmenni amik engem érdekelnek mivel egyrészt messze vannak másrészt pénzem sincs igazán rá harmadrészt pedig nincs is nagyon kivel elmennem) és mégsem jutottam még el egy sima randiig sem.


Egyébként 17 éves vagyok, nem mintha sokat számítana, jó persze tudom hogy elcseszett egy korosztály ez jelenleg, és gondolom emiatt is van sok ilyen story mint az enyém azok közt ebben a korosztályban akik nem felelnek meg a velük ellenkező nem ideáljának, és....és...és, mi a sz**rt akartam ebből most kihozni?! Mindegy, elfelejtettem...


És most rámegyünk szépen a kérdés ki írása gombra és reméljük hogy kicsit okosabbak leszünk utána. Bocsi a kisregényért.



2017. jún. 11. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is válaszoltad saját magadnak a feltett kérdésed. Nagyon valószínű, hogy azért nem vagy szerencsés a szerelemben, mert a mai tinédzser korosztály felszínes. Ha valaki nem helyes, illetve nincsen teletömködve minden nyílás a testén pénzzel, akkor már nem is ér többet számukra egy leárazott kiflinél. Mint mindenhol, itt is vannak kivételek, de azokat úgy kell összekeresgélni, hogy már szinte meg sem éri belekezdeni az egészbe. Persze, az az opció is reális lehet, hogy te ilyen szerencsétlennek születtél a szívügyekben. (Ezt a jelzőt nem ám rossz néven venni, a jobb értelmében gondoltam!)

Na, de igazából még rengeteg dolgot felhozhatnánk, viszont teljesen felesleges lenne. A lényeg talán megtalálható benne. Remélem, hogy valamennyit segíthettem.

2017. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értékelhető válasz volt igen, ment is a zöld kéz.

És igen, gondoltam rá én is hogy egyszerűen csak ekkora vesztes vagyok a párkapcsolati élet terén és kész. :D :/

2017. jún. 11. 23:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell pénzesnek lenned se izomagyú idiótának egyszerűen csak jó pár évvel korábban kéne élned. Kiegészítő: a mai lányoknál talán a 17 évesek akiknél próbélkozhatsz mert az annál fiatalabbakat már csak a 35 évesek érdeklik (mert olyan érettek). Próbálkozhatsz de ez olyan mint bányászni egy játékban. Több száz haszontalan követ ki szedsz mire fogsz egy igazi gyémántot, és akkor aztán szorongatod és vigyázol nehogy el veszítsd, és a vége úgy is az lesz hogy vagy el hagyod felfelevagy ki érsz vele a bányából.

Amúgy a 14-15 éveseket azért a 35+ osok érdeklik mert ők "érettek". Ezért ki fejtem az érettséget csak meg akarja hegeszteni és a csaj egyszerűen engedi.

2017. jún. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy az ilyenekre buknak, mert ugye van melója, elviszi ide oda, (persze kocsival vagy motorral) drága ajándékokat vesz neki stb. Ez megy max 1 hónapig, megrakja aztán szia.
2017. jún. 12. 09:30
 5/13 anonim ***** válasza:
vigyél pálinkát suliba :'D
2017. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon de Nagyon sok csaj válogatós. nem te tehetsz róla. Az hogy nem vagy bulizós naa ha azér néznek le a csajok mert egy szürke egér vagy akkor még azt sem érdemlik meg hogy rájuk nézz.. Te ilyen vagy és kész. Lesz olyan csaj aki elfogad úgy ahogy vagy. Ne akarj megváltozni csak a csajok végett.. az nem megoldás.. 19f
2017. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ötös: Az már megvolt tizedikben :D


Hatos: Szürke egérnek nem mondanám magam, szeretek kint lenni, vannak is barátaim, majdnem minden nap kint vagyok 3-4 órát minimum.

Egyszerűen csak nem vagyok az a típus aki minden pénteken/szombaton diszkóba jár.

Ha szórakozni akarok akkor azt baráti társaságban teszem valamelyik "törzshelyünkön" vagy szabad térre megyünk ahová ritkán járnak emberek és ott, ez időjárástól/hangulattól/társaságtól függ.

2017. jún. 12. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap kint vagy a haverjaiddal de a csajozás 4 éve nem igazán megy.. szerinted nem.érdekes? Nem kellene többet magaddal foglalkozni és jobban öszpontositani a csajozasra (jobban akarni) mint a törzshelyre menni nap mint nap (pláne ha itt a sunmer..)
2017. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félre értettél!


az elmúlt 2 évben szinte csak arra összpontosítottam és a helyzet akkor sem volt jobb, és azt hiszem hogyha rágörcsöl az ember az nem segít semmit.

2017. jún. 12. 15:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Rágörcsölni meg jobban odafigyelni az 2 külömböző dolog.Probaltal mar személyessen ismerkedni barátkozni beszélgetni egy csajjal?(pl suliban) azt sem hiszem el hogy egyetlen egy csajnak sem tetszel.. Mindenki nem nézhet le.. lehetetlen..
2017. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!