Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt egy parkban? 15F

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni lányokkal egy parkban! Az a baj, hogy nem tudom, hogy hogy kellene megszólítani...Bevallom félek az egésztől, életemben nem ismerkedtem így, viszont fejlődni szeretnék, és úgy gondolom, hogy ez sok mindenre megtanítana az életben. Tanakodom, hogy miután odamentem, ráköszönés után mutatkozzak is-e be, vagy ne. Úgy gondolom, hogy nagyon bunkónak tűnnék, ha még be sem mutatkozom, miután köszöntem! Elvégre teljesen ismeretlen vagyok neki és ő is nekem. Szerintetek helyesen cselekszem?

A válaszokat előre is köszönöm :) (építő jellegű kommenteket is elfogadok)



2017. jún. 5. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig szeretnél.. A mégen van a hangsúly, csak tudnám 2 kérdésből és eddig közel 20-30 válaszból mit nem tudtál még meg és milyen új dolgot mondhatnak még majd neked, persze velem van a baj, hogy emlékszem a kérdésekre, de hát ez van..
2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem veled van a baj, hanem hogy kiírtam a kérdést! De a tanácstalanság és a félénkség sok gondot hoz magával és elbizonytalanítanak, ami egyáltalán nem egy férfi viselkedés, de ilyen vagyok :/
2017. jún. 5. 11:53
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mintha már kérdezted volna ezt...thehát: kell egy ürügy: könyv,kutya,bármi. A bemutatkozás az helyzettől függ. 15 percnyi komoly beszéd után is hozzáteheted pl "amúgy Bálint vagyok". Így nem pofátlanságnak tűnik,inkább feledékenységnek,hisz az ember belemerülhet a beszélgetésbe...
2017. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsónak is a választ! Megfogadom! És még annyi jutott eszembe, hogy olyankor mit kell tenni, ha síri csönd lenne és nem akarna beszélgetni a lány? Olyankor gondolom, ott kell hagyni annak jelélül, hogy ő nem szeretne kommunikációs tevékenységet végezni velem!
2017. jún. 5. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Csend esetén,ha már kimerítettetek egy témát,újba kell kezdeni. Ha úgy érzed,hogy ő nem akkar beszélni,akkor semmi képp ne erőltesd.
2017. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Én is így gondoltam! Beszámolok, hogy milyen volt! Már nagyon kíváncsi vagyok! Remélem, hogy a sarkamra tudok állni majd :) így szokott sikerülni!
2017. jún. 5. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen tényleg ne menj oda csak ugybol szerintem, az csak gáz lesz, kell egy ürügy... a legjobb ha mondjuk van egy kutyád és odaszalad hozzájuk te meg utána mész;) Ha meg nem foglalkoznak vele akkor tudhatod hogy nem erdekled te se őket.
2017. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik megfogadandó számomra, csak ürügyet nehezen csinálok! Mellesleg, meg kéne tanulnom, viselkedni, oly téren, hogy ne legyek feszült és hogy ürügy nélkül, mikor leégek, akkor ne menjen el a kedvem :/ De ezeket, csak tapasztalással és türelemmel lehet elsajátítani!
2017. jún. 5. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2017. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!