Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, hogy mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, hogy mostanában semmi másra nem tudok gondolni csak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Annyira kétségbeesetten vágyok egy barátra hogy már szinte semmi másra nem tudok gondolni. Eddig nem érdekeltek ennyire a fiuk de mostanában nagyon egyedül érzem magamat, a barátaim sem érnek rá soha mert a barátjukkal vannak, már ki sem mozdulok, csak otthon olvasok vagy filmeket nézek - ami mégrosszabbá teszi a helyzetet. Más is van így evvel? Ez normális egyáltalán? Mit csináljak, keressek egy hobbit? Félek minél jobban akarom annál kevésbé fog összejönni.
2017. jún. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezed meg eggyik barátnőd barátját hogy​nem ismer e valami normális helyes fiút
2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StayAwake...Forever ***** válasza:
79%
Ez kedves, "normális helyes fiút", az általánosítás megy mint mindig, öröm látni. :)
2017. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas, az hogy egy fiatal vágyik erre az normális, sőt a nem normális az ha nem vágyik erre. Ha most görcsösen elkezdesz fiút keresni annak csalódás lehet a vége könnyen. Keress valami hobbit, fejleszd magad és légy türelemmel. Ne akarj minden áron barátot, hidd el megtalál a szerelem ha eljön az ideje.
2017. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ugyanez van velem is, csak fiúként... egy jó ideig nem érdekeltek a kapcsolatok, de most hogy itthon vagyok nagyrészt egyre inkább hiányolom valakinek a társaságát... :/ Én is csak filmeket nézek, meg hallgatom a depi zenéket, mintha segítenének. :D

Elméletben normális, de attól még rossz. ><

2017. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StayAwake...Forever ***** válasza:
Ha neked is kell pár hasznos tanács és beszélgetnél erről, írj.
2017. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne akard annyira a szerelmet mert lehet tényleg csalódás lenne a vége. Mindennek eljön az ideje nem kell ezen idegeskedned.. és szerintem hobbinak jó a film( vígjátékok vagy horror ) esetleg kezdj el futni (énis szokok) és tényleg beváll (kikapcsolódik az ember ha fut) én szerintem és én ezt tapasztaltam.
2017. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
StayAwake...Forever az 5-ös választ nekem (4-es vagyok) vagy a kérdezőnek szántad? Elnézést, ha nem nekem, csak úgy vettem ki az "is" szó miatt. :)
2017. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!