Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért viselkedtek így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért viselkedtek így ha nem akartok semmit a lánytól? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ősz végén vettem észre hogy egy iskolatársam srác aki most érettségizett/érettségizik (eggyel felettem jár) elkezdett nézni. Sokszor hosszasan , mélyen nézett a szemembe amit azért az ember nem (legalábbis én) nem tapasztal mindenkinél vagy ha közel haladtunk el egymás mellett akkor mindig elkapta a tekintetét , lehajtotta a fejét, megharapta az ajkát stb. Ezek olyan kis apróságok ,amiket talán egy fiú észre se vesz , ha egy lány csinálja, de mi lányok minden ilyen kis apróságot észreveszünk. Szóval tulajdonképpen így figyeltem fel rá és rájöttem hogy nekem nagyon tetszik. barátaimnak is feltűnt hogy sokat néz. Mint kiderült , egyik barátnőm régről ismeri. A barátaim unszolására , de én is akartam bejelöltem facebookon úgy hogy csak látásból ismertük egymást. Visszajelölt , ráírtam egy iskolai dolog miatt. Nagyon kedves volt , de semmi nem lett a beszélgetésből. Majd pár héttel később megint írtam neki , akkor is kedves volt , de abból se lett semmi. Az a bajom hogy mindkét beszélgetésnél "volt valami" (nem tudott tanácsot adni a másodiknál tanult) amik tényleg elég életszerűek hiszen most érettségizett és akkor állt érettségi előtt. Ugyanakkor azóta se történt semmi és úgy gondoltam ha akarna valamit akkor már tett volna , mert állítólag félénkebb de kétszer is kezdeményeztem tehát ha akart volna nyugodtan léphetett volna. De azóta is ha látott/lát sokat néz és mindig látom az arcán hogy észrevesz és hogy nem úgy néz rám mint egy nagyon random emberre , de nem történt semmi.

A kérdésem az lenne ,hogy fiúk bennetek ha ilyet csináltok mi játszódik le?

Leírnátok a véleményeteket ezzel kapcsolatban? mert még mindig oda vagyok érte , nem tudom kiverni a fejemből és mindig történt valami kis apróság ami mellett nem tudok elmenni és úgy érzem van jelentősége , de nem nagyon jutottam előrébb.



2017. jún. 15. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

1.) semmi extra, csak szép lány vagy és szívesen néz téged, de nem akar tőled semmit

2.) tetszel neki de most a tanulás az első

3.) felénk és nem kezdeményez



U.i.:

"Ezek olyan kis apróságok ,amiket talán egy fiú észre se vesz , ha egy lány csinálja, de mi lányok minden ilyen kis apróságot észreveszünk "

Mi is észrevesszük ám ezeket ;)



20/f

2017. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!