Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viszonyultok a vékony fiúkhoz?

Figyelt kérdés

Eléggé vékony testalkatú vagyok, egyszerűen bármennyit eszek, alig hízok (nem betegség, genetikai okai vannak, a családban sok a vékony). Hogy viszonyultok az ilyen fiúkhoz akik kicsit vékonyabbak az átlagnál? Bejön, taszít, vagy semleges/nem ez számít? Kizáró ok lenne ez?

Ui.: Ne egy páva "menőgyereket" képzeljetek el, nem menőségből vagyok vékony.

19/F



2017. jún. 17. 17:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekem alapbol nem tetszik ha egy fiú vékony, rosszul érezném magam mellette. Kövérnek (pedig nem vagyok az, a normál kategoriaba tartozom valaki szerint még az alá) és úgy érzem nem tudna megvédeni. De most pont egy olyan srác tetszett meg aki vékony. És nemis érdekel hogy vékonyabb az atlagnal. Szóval ez az idealizalt túl gondolt dolog nem mindig játszik az embereknél.. és hiába alapból az tetszik ha valaki normál testalkatu ( meg ugye ez is relatív) ha tetszik/szeretem a fiút akkor ezzel nem torodok. 17/l
2017. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nincs vele bajom😄
2017. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem várja el, hogy nádszálvékony legyek (megjegyzem, átlagos alakom van), akkor egyáltalán nem zavar. :) Nem ez alapján ítélem meg az embereket. Ugyanúgy lehet férfi a szememben, és nagyon is tisztelni fogom, ha azt is tudom, hogy próbálkozik. :))

Kitartás, biztos találsz majd egy lányt, akit szintén nem fog zavarni.^^

2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még akár tetszhet is, az átlagos és vékony testalkat jön be a legjobban, de azért az auschwitzi menekült kategória már nem túl vonzó. Volt barátom 185 centihez volt 60 kiló, az még tetszett. 20l
2017. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Elviekben szupervekony vagyok bar nem hiszem... csak sokan mondjak 😂

Szoval lenyeg: ha nalam sokkal vekonyabb azert hulyen erzem magam de nekem van hogy kifejezetten tetszik de most nem a streber 40 kilo vasaggyal okoskodo gyenguc mindentjobbantudok sracokra gondolok persze 😂

2017. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!

Nem várom el hogy nádszálvékony legyen a lány. Megváltoztatni meg főleg nem akarom azt a személyt, aki tetszik.:)

Hasonló kategória vagyok mint amit #4 ír, pár cm-vel kisebb vagyok, de pár kilóval kevesebb is.

Jöhetnek még válaszok.:)

2017. jún. 17. 18:21
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel, amíg jól táplálkozol, tehát eszel és nem csinálsz divatfogyást addig mivel írod is, hogy genetika nem lenne bajom vele.
2017. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Szemely szerint nem a nagyon vekony fiukra figyelek fel, de ugy alakult, hogy sovany baratom van. Nem gondoltuk volna, hogy kialakul tobb baratsagnal, de igy lett. Nos, nalam az elso helyen all az, hogy normalisan lehessen beszelgetni egy fiuval,a humor, a kedvesseg, segitokeszseg.

P.S. Olyant meg nem lattam, hogy egy fiunak a vekonysaga miatt nincs baratnoje.

19/L

2017. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
nekem tetszenek a vékony fiúk:) a párom is vékony, magas,és imádom:) de ettől függetlenül szerintem a belső fontosabb:)
2017. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj a jó oldalára ember, mert állítólag a testesebb, combosabb csajoknak a te cingár fajtád jön be a legjobban!!!!


Én belém meg hiába volt szerelmes sok lány, egyszerűen valahogy nem tartom elég ízletesnek a soványokot, pedig csajokból mindig az a trend, hogy sovány legyen!


Mondjuk mostaninak jók a combjai, de még mindig túl sovány, nem tudom, ne agyalj ezen, elvégre nyert ügyed van.

2017. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!