Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viszonyultok a NAGYON kicsi mellhez+vékony testalkathoz? KÉP Kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés

Természetesen megértem, nyilván jó lehet egy nagy puha mellel játszani. De vannak olyanok is, mint én, akiknek kb. a szúnyogcsípés kategória van. Igényes, csinosan öltöző lány lennék, ahogy észrevettem sok fiúnak tetszem.

Viszont nagyon gátlásos vagyok, mert extra kicsi mellem van. Igazából ezért nem volt eddig párkapcsolatom, nem mertem volna levetkőzni más előtt, félek attól, hogy valakinek emiatt elmenne tőlem a kedve...

Itt van pár kép, nem saját de szerintem elég jól tükrözik a helyzetet:

165 cm és kb. 46 kg vagyok

[link]

[link]

Ilyesmi alakom van hozzá, csak egy kicsit vékonyabb a derekam meg a bordáim jobban kiállnak (nem vagyok anorexiás..):

[link]

[link]


Ne gyertek azzal, hogy még nőni fog...

Főleg 18 éven felüliek válaszát várom. 18/L


2013. ápr. 1. 22:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legideálisabb :)
2013. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs ezzel, de ízlések és.
2013. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Akinek kisebb a melle mint az én mellizmom ahhoz sehogy nem viszonyulok...
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kizáró ok a kép.
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy anorexiás, akkor nincs ezzel semmi baj sem.
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Én esküszöm Neked, semmi bajom nincs a nagyon kicsi mellel. Le is pontozhatnak, nem hat meg.

Az én barátnőm, akivel 2 évig együtt voltam, elég kis mellű volt és imádtam a cicijeit. Egyáltalán nem ezen múlik a szeretet, tűz, és lángolás. Abszolút semmi baj ezzel! :)


F25

2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kedvenc párosításom, szóval imádom :D. 20/F
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt tényleg nem értem, mi a jó fenének nem lehet magadról készíteni egy képet (akár arc nélkülit) és azt kitenni ide. Minek itt más tollával ékeskedni?
2013. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
De ettől még lehet jó alakod,meg feneked + belső tulajdonságok,úgyhogy nem zavarna.
2013. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Én nem szeretem se a vékony, se a molett lányokat, de volt már kis mellű barátnőm. Mindenkinek van egy ideálja. Láttál már kövér embert úgy, hogy volt párja? Ő is megtalálta. Ez nem a testalkattól függ. Attól, hogy milyen vagy. Persze a külső megfog... Akinek nem esete a vékony lány, annak nem fog bejönni. Akinek nem esete a kövér ember, nem fog vele összejönni. Ennyi a titok.
2013. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!