Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyultok az alacsony fiúkhoz? Van, akinek jobban bejönnek, mint a magas fiúk?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy magasabb legyen mint én, vagy ugyanolyan magas
2012. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tökmindegy, milyen magas, nem ez számít
2012. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne legyen alacsonyabb mint én, de ne is legyen "torony" magas
2012. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
175 cm alatt nem is vesznek férfiszámba, hacsak nem vagy nagyon jóképű v gazdag. Ez a szomorú igazság.
2012. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sosem szerettem a magas fiúkat. 173 cm vagyok és 165-től 185 cm-ig jöhettek a pasik. Volt magasabb barátom is, de rettentően zavart, hogy fel kell nézzek rá. :S
2012. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző előtti! nem igaz, hogy 175 cm alatt nem, attól függ milyen alacsony a lány
2012. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Az alacsony lányoknak ugyanúgy nem kell alacsony pasi, legfeljebb ha nagyon jóképű v gazdag.
2012. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 156 centi vagyok, szóval 156 centitől 175 centiig oké. Azaz én meg inkább az alacsonyabb fiúkat szeretem - a magasságomból kifolyólag is. Egyébként meg nem pont a magasság a legfontosabb szempont.
2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!