Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok egy sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sokkal idősebb férfiba mit tehetnék?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és szerelmes vagyok egy 26 éves férfiba! Nem tudom minlehet velem a baj, de esténkétn mindig rá gondolok és nem tudom őt kiverni a fejemből. Külsőre tökéletesen az esetem, és nagyon jófej, kedves meg vicces is... Hogyan verhetn ki a fejemből? Egy korombeli fiú sem teszik, barátom se volt és tudom hogy sosem jöhetek vele össze...

2017. jún. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez éppenséggel nem igaz,összejöhetsz vele,avagy ha nem is jártok,de csókolózhattok is vagy egyebek,viszont ne várj tartós kapcsolatot,hisz nagy a korkülömbség,és az is megeshet,hogy kihasznál.
2017. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Első kommentelőnek igaza van nem biztos, hogy tartós kapcsolat lesz (ha lesz belőle valami). Amúgy, ha meg összejössz vele az sem baj, mert pl. az apám 14 évvel idősebb az anyámnál, de teljesen rendben vannak mai napig szeretik egymást. Ha pedig Te nem tetszel neki ne szomorkodj még bőven van időd és még több milliárd fiú, férfi van a világon.
2017. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két opció van: megpróbálod vele és lesz ami lesz. Lehet kihasznál, lehet együtt öregszetek meg, de beteljesül a vágyad. Vagy hanyagolod, hónapokig ezen fogsz kattogni de szépen halványul. Lehet találkozol valaki mással aki iránt mégkomolyabban ezeket az érzelmeket táplálod és el sem tudod képzelni miért voltál ki ennyyire ettől az előző "semmitől". Az életkort felejtsd el. Nincs jelentősége. Mi tini fiúkként mindent mondtunk az osztálytársaink idősebb palijaira mert "elvette előlünk a játékot". De a képet egyszerű, a nők előbb érnek, idősebb pasi kell mellé, illetve az érzelmek nem kérik el a személyit. Egy pali lehet 30-35 éves korában kezdi érezni azt amit egy 20-23 éves lány. Ennyi a matek. Okosan kell csinálni de az életkor ne legyen befolyásoló tényező.
2017. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a haverkodast folytasd vele. Ha az esete vagy ugy is lepni fog, de lehet csak a tested fog kelleni neked. Konnyu mondani, hogy probald meg, de ne eld bele magad, am neked mar most tetszik, szoval te kell donts.

19/L

2017. jún. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Velem összejöhetsz;)
2017. jún. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dolgozz sokat és , akkor elfelejted őt.
2023. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!