Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire biztos, hogy azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztos, hogy azért maradok macskásnéni, mert egy flegma krumpli vagyok fárasztó viccekkel?

Figyelt kérdés

Tudok cuki is lenni, depis szar, néha durva szinten hisztispcsa is meg stb., de elég sokszor vagyok egy beképzelt(nek tűnő :D) tahó. Könnyen megbántom a másikat és konkrétan a barátaim egyrésze is egy szívtelen fsznak ismer.:'D Ja, és igen, tisztában vagyok azzal, hogy ronda a csúnya beszéd egy lánytól (lehet, hogy még nem említettem, de amúgy yeah, lány vagyok ><), de nem nagyon érdekel.

A kérdés halálkomoly, mert időnként tényleg elgondolkodom ezen és mindig egy határozott igenre jutok. Senki sem fog engem elviselni engem ép idegrendszerrel akár évekig. :'D



#kapcsolat #flegma #hozzatok nekem macskákat
2017. jún. 19. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy annyira elviselhetetlen vagy :D
2017. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

valakinek biztos bejön

nem nekem tho

2017. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Írásodból ítélbe kis duracell nyuszi vagy :DD Kicsit nyugodj le, ne pörögj ;D
2017. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ha te is ilyennek tartod magad akkor változtass,nem nehéz ha van miért.
2017. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem bejönnél az biztos!
2017. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 StayAwake...Forever ***** válasza:
0%
Irritáló vagy, gyerekes, határozatlan és még sorolhatnám, könnyen találsz majd valakit, na persze nem komoly kapcsolatra, istenem miért van ennyi bolond lány..
2017. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezde$z@r.
2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4: de én így érzem jól magam, persze nem mindig vagyok ilyen, sőőt inkább csak hetente néhány órát, de annyi idő alatt szerintem bárki megutál :D

#6: ok lol, UTÁLJ :'3

2017. jún. 19. 19:41
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

A reakciódból utalva te nem akarsz valtoztatni magadon, csak az istenítő kommenteket várod hogy "hmm micsoda nő💪"

Sok sikert szívem, a macskák várnak rád

2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 StayAwake...Forever ***** válasza:
"ok lol, utálj:3, mondtam kölök vagy még, egy kis éretlen kislány, szánalmas, utálni?Téged? Ver téged az élet, hogy ilyen vagy.:)
2017. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!