Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem vesznek komolyan es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vesznek komolyan es miert hagynak ott egy ido utan? 17\L

Figyelt kérdés
Mar nagyon lehangol ez az egesz dolog, olyan rosszul erzem magam miatta. Eddig barmilyen fiuval alakuloban volt valami, mindig elromlott az egesz. Vagy megunt a srac, vagy mas csajt keresett maga melle. A fiuk tudjak rolam hogy nem vagyok konnyen kaphato, mindenkivel kedves vagyok, edzek, tornasz vagyok,alacsony es sokszor fiatalabbnak neznek a koromnal, es viccelodni is szeretek. Velem egy idos fiuval is volt mar alakuloban megsem lett belole semmi mert vagy mast valasztott vagy szimplan egy ido utan otthagyott. Eddig egy baratom volt, o is atvagott..Nem ertem mi lehet a baj, ami miatt otthagynak egy ido utan. Sokszor konnyebb veru lanyoknal probalkoznak..en mindig probalom kihozni a maximumot, hogy a srac jol erezhesse magat mellettem..

2017. jún. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy csajal írsz egy hónapja és mondod neki hogy feleségül fogod venni, aztán egyszer azt írja hogy smárolt egy fiuval xD Ez se sokkal jobb:c
2017. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert túl komoly vagy hozzájuk. Mármint ők gyerekesek. Nem hagyod magad, meg kell érted dolgozni, hogy megkapjanak. Csak valakinek ez túl sok, és úgy gondolja hogy ennyi erőfeszítéssel könnyen megkaphat más lányokat, akik annyit is érnek sajna.
2017. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Például lehet, hogy nem vagy olyan jó csaj a szemükben.(csak feltételezés) Emiatt viszont ne aggódj, sőt, akár örülhetnél is neki, mert ez megszabadít sok olyan embertől, akinek ezért tetszenél. Előbb utóbb lesz, aki megszereti a kisugárzásodat, meg a többi blabla. Akkor majd boldog leszel, miközben a legtöbb felszínes ember 2 évente vált kapcsolatot, mert ők ezt így nevezik.:)
2017. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!