Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nekem nem jön össze semmi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, aki már 7 sikertelen próbálkozáson van túl. Nem vagyok se vékony se túlsújos, átlag körüli. 173 cm vagyok, barna szem fekete haj, fehér bőr, ami könnyen lebarnul szépen. De belül is visszafogott, udvarias, előzékeny, rendes, most már vicces, kezdek izmos is lenni, hátrányként annyi hogy túl félénk,néha túl akaratos, lobbanékony, türelmetlen, az iróniát nem mindig fogom fel. Tudtok mondani valamiféle tanácsot? Ugyanis én mindig is a rendes lányokat kerestem, mert egy komoly hosszútávú kapcsolat a célom. Köszi a segítségeteket előre is!

2017. jún. 20. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy filmfőszerepét kaptad A srácnak akinek semmi sem jön össze címszó alatt...

Semmi?? Semmi = kapcsolat? Szóval akinek nem sikerül hódítania az szerencsétlen a világnézeted szerint igaz?

Mit mondjak? AZt nem kérhetem hogy változz meg... Majd egyszer szeret valaki úgy ahogy vagy, én egy bunkó tahó fas* vagyok, aki ráadásul még agresszív is és olykor semmi komolyabb indok nélkül csak másoknak esem, mégis van aki szeret. Vársz, vagy mész tovább hogy előbb megleld, habár a várakozásba én beleőrülnék és szétvernék emiatt valakit, szóval szerintem csak haladj tovább és menj oda még 10-20-30 1000 lányhoz, aztán lehet pont az 1000+1edik lesz a szerencsés győztes, hajrá.

2017. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a "visszafogott, udvarias, előzékeny, rendes, most már vicces" a legtobb lanynak mar nem tetszik, de van nehany kivetel. Pl nekem az altalad leirt fiuk tetszenek. A probalkozasok eloben voltak vagy inkabb virtualisan? Szerintem meg probalkozz, mert a gyakorlat teszi a mestert. En is sok sraccal ismerkedtem, amig meg nem ismertem a jelenlegi baratom. Ne izgulj, mert nincs ertelme es ne aggodj.

19/L

2017. jún. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg bókolni. Éreztesd vele, hogy vonzónak találod.
2017. jún. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kettes: általában élőben beszéltünk, az elején minden jó volt és a végére meg mintha kerülne... Ezt nem értem miért, amikor az elején jól elvoltunk.
2017. jún. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!