Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok egy kissé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy kissé bőrhibás lánnyal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és eddig még nem volt barátom. Nem erőltetem ezt a kapcsolat dolgot, úgy vagyok vele, hogy a eljön a nagy szerelem akkor én nem állok elébe. Én egy kissé zárkózott lány vagyok, de vannak fiú barátaim. Szoktam sminkelni magamat, teljesen a normalitás keretein belül. Alapozó mindig van rajtam, hiszen bőrproblémám van. A Rosacea nevezetű bőrbetegség enyhe változatában szenvedek. Az arcomon (orrom, állon, homlokon nem) egy piros folt díszeleg, a két oldalon. Ezekben pici rózsaszín dudorok láthatóak. ( Az internetes keresések a betegség legerősebb változatát mutatják, az enyém enyhe). És a bőrgyógyászom nem rég azt kérte, hogy hagyjam el az alapozót, az arcom érdekében. Igazából, lehet fikázni a kérdést, de én őszintén kérdezem. Ti járnátok egy ilyen külsejű lánnyal?

2017. jún. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad az igazi szerelmet keresed, aki igazán fog szeretni az így is lefogad majd. Nincs ezzel a betegséggel olyan nagy probléma, nem lenne kizáró ok számomra és sokak számára sem.
2017. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ha:

-- jó a személyiséged

-- hajlandó vagy a futó kapcsolat helyett életig tartó kapcsolatba is belemenni

-- és szülni nekem 12 gyermeket


Akkor igen, a kezed is megkérem 2 év múlva.


26F (szűz)

2017. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én járnék. De mindenkinél más. Persze nagyban számít a személyiséged/természeted is. Ha eg beképzelt liba vagy, akkor max futókapcsolataid lesznek, amikben ki leszel használva. Viszont az írásod alapján nem vagy az, szóval sima :D
2017. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az legyen a legkissebb probléma.. ha finnyás meg válogatós lennél az nagyobb baj lenne (szerintem)
2017. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!