Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külsőre úgy gondolom átlagos vagyok. Barna haj (nem páwás), barna szemek, zömök (de nem hájas) alkat. Belsőre kedves vagyok,nyitott,állandóan keresem a viccet mindenbe aztán hol sikerül hol nem,megbízható,pozitív beállítottságú,sajnos türelmetlen,néha indulatos bár ez régen volt inkább jellemzőbb, szélsőséges, nem egy vagyok egy nagy társasági ember persze haverokkal az más de buli nálam nem játszik. Természetileg szükségem van a mozgásra így rendszeresen sportolok is, iskolában is jól teljesítek úgy gondolom bár ez nem függ össze az értelemmel, mint azt tudjuk, vannak céljaim, határozott vagyok és nem szeretem ha hülyét csinálnak belőlem...(jó valószínűleg ezt senki sem szereti)


A kérdés azért született, mert valahogy nem tűnök nyerőnek a lányok szemében és arra lennék kíváncsi, hogy min kéne változtatnom. 17/F



2017. jan. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagosnak mondanálak, szerintem nincs veled különösebben baj. Bár én egy pár dologban a szöges ellentéted vagyok.
2017. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Yah bevásárolni, hogy ciepekedj helyettem.


A kérdés azért született, mert sajnos, hát elég rossz ez nekem, hogy nekem kell elmondanom, de ön uram enyhe mentális retardáltásggal küzd.


Most őszintén mi a fenét vársz? 6 + 1,5 kitöltő sortól? Ha 200 sort írnál, akkor is ezt mondanám, nem lehet megmondani ember, mert nem ismerünk, ez nem 6 +1,5 sorból dől el, hanem idővel személyiség alapján, barákozz lányokkal és ne pedig rögtön kapcsolatot akarj.

2017. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, átlagos, maximum akkor tudnék biztosabbat mondani, ha jobban megismernélek :D
2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Negatív dolgot nem nagyon írtál. De ennyitől akár bolond is lehetsz mellé

15/L

2017. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán lehet megmondani hogy mennyi esélyed van így egy lánynál de abszolút plusz pont hogy te még nem gyúrtad magad kétajtós szekrényre.
2017. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!