Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz2626 kérdése:

Hogyan szerezzek barátnőt amikor nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet,hogy nem vagyok egy nagy nőcsábász.Volt egy lány aki tetszett de amikor el akartam hívni töbször is moziba mindig visszautasított.Más lány meg sosem volt.
2017. jún. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kort tudnál írni? (Nem, nem nyertél lottón, nem vagyok nőnemű). Szóval a kort tudni nem ártana, de mivel tini kategóriéba tetted fel, aszerint próbálok válaszolni. Na tehát én 21 vagyok... Eddig én is teljesen félős voltam, elvörösödtem lényok előtt stb. MERT FÉLTEM, HOGY MIT FOGNAK VAJON GONDOLNI. Na itt a hiba. Ezt kell legyőznöd, és menni fog. Én már a buliban pl a legszebb csajokkal is eltáncolgatok, eddig még rájuk se mertem nézni, és az alacsonyabb kategóriás csajokkal se mertem táncolni, mert féltem, hogy azt GONDOLJA RÓLAM, hogy béna vagyok. e ismét. Ezt ki kell törölnöd a fejedből. Cselekedj, és a viselkedése legyen a jel, ne az, hogy próbálsz gondolatot olvasni. Odamész hozzá, beszélgetsz, ha nem jössz be neki, azt úgyis megtudod. De ne ezzel foglalkozz. Próbálkozz, próblj humorizálni apróságokon is, de ezt se jó túlzásba vinni. Ha valami bénát is mondasz, ne látszódjon rajtad, hogy te is tudod hogy bénát mondtál. Esetleg, ha szól érte valamit, akkor humorral megpróbálhatod eltusolni, vagy felejtsd el, lépj tovább, beszéljetek tovább. Egy apró elszólás nem fog véget vetni az ismerkedésnek. Ha már a sima beszélgetés megvan, csempéssz bele flörtölést, de azt is csak lazán, itt se gondolj arra, hogy vajon mit gondolhat. Ez az amit ki kell törölnöd a fejedből. Gyakorlás kell, minden mennyiségben. De tényleg. Inkább égesd be magad az elején pár lánynál, minthgy sose tanuld meg, hogy illik velük beszélni, mi az amit a többség kedvel... Lehet, hogy nem is fogsz beégni, az is lehet hogy igen. Mi van akkor? Kihullik a hajad? SEMMI. Az élet megy tovább. SZóval gyakorolj, és ne gondolj arra, hogy vajon mit gondolhat rólad a lány, hanem inkább te beszéltessed, flörtölj vele. És GYAKORLÁS!!!!
2017. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 éves
2017. jún. 26. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!