Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help? 😭😭

Figyelt kérdés

Már két éve vagyok szingli és nem találok senkit. Velem lehet a baj?

Pár tulajdonságom.:

Szeretek olvasni,zenét halgatni,rajzolni, írni. Szeretek sétálni,néha gyerekes vagyok de tudok komoly is lenni. Szűz vagyok...és edig csak egy kapcsolatom volt.

Nos????

19L


2017. jún. 27. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk:)
2017. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát most ezek alapján mit mondjunk?

Leírtad a jó tulajdonságaid azt annyi.. Esetleg bővebben? 😀

2017. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem találsz, de ez ténylegesen édes kevés... De nyugi, ha oldalakat is zengesz dicsőségedről akkor is ezt mondanám egy ember nem a leírt szavai meg minőség jellzői hanem a tettei , cselekedetei, plusz neten nem igazán lehet érezni milyen vagy, ezért szoktak élőben ismerkedni ... VÉleményt nem lehet mondani akármilyen jól is írod körül magad :/
2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Több minden rolam.

Barna göndör hajam van.

81kg vagyok de ez nem nagyon látszik. Kék szemem van. Néha kajakozok. Van mikor felkapom a vizet,pl ha valaki azt mondja nekem van igazam. Szeretem az állatokat, van 5kutyám 4macskám 18hörcsögöm 2tengerimalacom es 2 papagájom. Nagy házban lakom(szüleimtől külön),szegedre jarok fősulira. Tarsasági ember vagyok, szeretek ismerkesni.

Lábméretem 42-es 😂😂😂😂

2017. jún. 27. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég gazdag lehetsz, ha már külön házad van és ennyi állatot fent tudsz tartani... :D

De igazából nem éppen változott semerre a véleményem, mint mondtam akármennyit is írnál senki se tudná megmondani, amíg nem ismerne téged... CSak van egy ismerődöd, akit megkérdezhetsz, hogy szerinte miért nem nyitnak feléd a fiúk.

2017. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szoktál ismerkedni, emberek közzé járni? Vagy csak otthon ülsz a 4 fal között?
2017. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoktam menni bulizni meg csak ugy elmeni ide oda....tarsasági ember vagyok....
2017. jún. 27. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet közelednek hozzád csak nem veszed észre..
2017. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet
2017. jún. 27. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj priviben képet :P
2017. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!