Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez kizáró ok lesz a lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés
A hülyeségem miatt 2 évet halasztottam az egyetemen.Szóval ugye a lányok nem állnak szóba fiatalabb fiúval.Tehát ha vagyok 20 éves és a lány 19,akkor is egy évfolyammal felettem fog járni.Tehát hiába leszek idősebb,ha én alsóbbéves vagyok,az olyan mint ha én lennék a fiatalabb.Szóval emiatt nem hiszem,hogy szóba állnak velem.A saját korosztályom teljesen kiesik

2017. jún. 30. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, szerintem egyetemen már ez nem oszt, nem szoroz. Ha Téged nem zavar, hogy a lány előrébb jár, akkor nincs gond :) Nehogy ezen parázz :D
2017. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legfontosabb problemad.

Barhol mashol is ismerkedhetsz, de akar ha elmondod neki hany eves vagy akar meg is tudna erteni.

2017. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dzseri ***** válasza:
100%

mi a baj az évfolyamtársakkal?

2 év korkülönbség ebben a korban nem számít, azonos egyetem, hasonló érdeklődés, hasonló problémák.


hülyeségen kattogsz, már bocsánat

2017. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, ööö...wtf? :DDD Ez nem az indiai kasztrendszer, ez egy egyetem. Mért ne állnának veled szóba?
2017. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ember te vagy bolond vagy, vagy valami fanatikus elméletet dolgoztál ki xdd
2017. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok, most leszek másodéves, de őszintén azt sem tudom a többségről, hogy hanyadéves. Általában már normális érett emberek járnak egyetemre, így még a korkülönbség sem tűnik fel, pláne nem az évfolyam.
2017. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy vagy 19 évesen másodéves?17 évesen érettségiztél?
2017. júl. 12. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez létfontosságú kérdés valóban.'98 áprilisi vagyok, nem hagytam ki egy évet sem a 4 éves gimi után, most szeptemberben kezdem a 2.évemet. Szóval nem lehetetlen.:)
2017. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!