Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy férfi úgy határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy férfi úgy határozott hogy közbe visszahúzódó konfliktus kerülő? Lányoknál kizáró tényező az ilyen tulajdonságú fiú?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
"visszahúzódó konfliktus kerülő" Akkor miben határozott?
2016. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Döntésekben célokban. Vannak céljai tud dönteni.
2016. jan. 6. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen lehet, én is ilyen vagyok. Rengeteg célom és tervem van, határozott elképzeléseim, amit egyszer a fejembe veszek azt véghezviszem, ha tűzön vízen kell átmennem akkor is. Emellett visszahúzódó, konfliktuskerülő vagyok, mivel nem szeretem fölöslegesen jártatni a számat. Mert minek is pazarolnám az energiámat arra, hogy konfrontálódjak valakivel, hogyha simán le is tudom szarni. Így sokkal kényelmesebb. Ha valaki netán belém kötne, rá se hederítenék, hidegen hagyna, van jobb dolgom is, hülyékkel amúgy sem érdemes vitatkozni.
2016. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen, ha ez a konfliktuskerülés nem olyan szintű, hogy nem áll ki magáért akkor se, ha fontos

lány vagyok és ha nem erről van szó, akkor pont hogy így találom jobbnak

2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Persze, szerintem ez az ideális. Minek kéne keménykedni minden ostobával, aki beléd köt? Ettől aztán hú de határozott vagy.


Ha van véleményed és kiállsz mellé, az bőven elég. Sőt ide raknám azt is, hogy képes másokat meghallgatni és akár elfogadni, hogy nincs igaza.

2016. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire konfliktuskerülő. Semmi értelme a bajt keresni, vagy mindent erőszakkal lereagálni, de még nőkben sem szimpatikus, ha olyan beszariak, hogy bárkit hagynak magukon végig gyalogolni, bárki bárhogy alázhatja őket, bármit megtehet velük.

Szerintem az arany középút a jó.

2016. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!