Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire kizáró ok a lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok a lányoknál, ha csúnya a szemem?

Figyelt kérdés

Alapból barna szemem van, a fehérje néha sárgás, májbetegség miatt, kicsit véreres a monitor és az alváshiány miatt, a szemem alatt pedig halvány fekete-lila szintén az alváshiány és az átmulatott éjszakák miatt.


16/F vagyok.


Tudom, hogy nem ez alapján fog eldőlni semmi, de így látatlanba titeket mennyire taszít?


2016. aug. 13. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem engem nem zavarna. 15/L
2016. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Megoldás: pihend ki magad, nem gépezz annyit!


A májbetegséged meg sajnálom nagyon! :( <3

2016. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem se szép a szemem. Folyamat fáradt vagyok és ez miatt véres, szóval nem zavarna. :) 15/F
2016. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a kizáró, hogy ennyit mulatsz és gépezel, és nem alszol.

Mert azért egy-egy bulitól nem leszel ilyen rossz állapotban.

2016. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kerdezo, en orulnek a legjobban, hogyha csak annyi problemam lenne a kulsommel mint neked...... Nekem a fuleim allnak el es ezert egy lanynak sem kellek........ Minden lany elutasit...

Ez mellett meg fiatalabbnak is nezek ki a koromhoz kepest... Ez mind kizaro ok egy lanynal.. (Tapasztalat....) De neked lehet meg eselyed a lanyoknal. 20/F

2016. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Biztos, hogy nem a füled a gond.

Hanem valami egyéb, inkább belső tulajdonság.

Az elálló fület sokan cukinak tartják. Egyébként meg könnyen operálható, ha semmiképp sem barátkozol meg vele, rutinműtét, még csak altatni sem kell hozzá.

2016. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogjuk a belsore....... Biztos azzal van a gond, mikor tobb lany mondta mar, hogy kedves vagyok es aranyos, de azert a belsommel van a baj.... Szerintem, ha nem ismesz, akkor ne allits ilyet... A kulsommel van a baj, es igen, a fuleim miatt, illetve maga a kulsom miatt utasitanak el a lanyok........ Leteznek ronda fiuk, mint amilyen en vagyok, akiket a lanyok rendszeresen utasitanak vissza a kinezete miatt...
2016. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
akkor fogd a füledre és sajnáltasd csak magad
2016. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem sajnaltatom magam, csak leirtam a tenyeket.......
2016. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!