Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek ilyen fiúk/lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen fiúk/lányok egyáltalán?

Figyelt kérdés
Őszintén bizonyos szempontból nem nagyon kedvelem a generációmat. Szeretek olvasni, olyan filmeket nézni amik nem semmit mondó akciók, hanem van bennük valami minimális mondanivaló (Pl.: Felhő atlasz). Érdekel a fotográfia, slam poetry, egyéb kortárs művészeti ágazatok főleg a szürrealista meglátásban stb. Érdekel a pszichológia, szeretek múzeumokba járni, kiállításokra. Csak az a baj, hogy a korosztályom csak plázákba szeret járni, utál olvasni, stb. S akkor nem értik miért nem megyek velük. Lehet velem van a baj de nem szeretnék olyan életmódot folytatni mint ők, inkább találni egy olyat mint én, akár csak szimpla barátot is. Mit tegyek? Hol keressek?

2017. júl. 1. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel amiket leirtál. De lehet találni ilyen személyiségeket. Barátkozz sokat és egyszer csak rábukkansz.
2017. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia attól függ hogy hol laksz.

Biztos találsz ilyet valahol.

Hány éves vagy?

2017. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves vagy? Mert a korosztályt emlegeted de nem írod mennyi idős vagy. DE ne általánosíts. A többség igen, de akadnak sokan akik nem. Én utálok plázába járni, nekem a múzeum unalmas, nem szeretem őket. A kortárs "művészet" pedig nagyon nem tetszik nekem, és még akkor finoman fogalmaztam. De mit tegyél? Ne csak olyat keress aki ugyan azt szereti mint te. Ne az legyen a fontos, ha rendes, nem olyan mint a korosztályod de nem azokat szereti mint amiket te, attól még ne fordulj el és mondd azt, hogy nem passzolunk össze.
2017. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, eszedbe ne jusson olyannak lenni, mint Ők. Az ő életüknek vajmi kevés értelme van, viszont a Tiednek annál több :) Szerintem, ha máshol nem, a neten biztos találsz olyat, aki hozzád hasonló. Már egy ember írásképéből is látszik, hogy veled egy hullámhosszon van-e, vagy pedig a tipikus 21. századi generációt bővíti :D Kitartás :)
2017. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 $$$$$ ***** válasza:
94%
Hat én 17 vagyok de teljesen az ellentéted. Utalok olvasni ,múzeumokba járni . Színházban még sose voltam (nem is tervezek menni) . De plázába se szeretek járni. Lényegében endúrózni szeretek,waveboardozni ,úszni ,a haverokkal iszogatni meg sütögetni (vagyis inkább én csak enni szoktam mert sütni se tudok 😂 ) meg nemreg elkezdtem edzeni csak most egyéb sérülés miatt (se az edzéshez se az endúrózáshoz nincs köze) . De nyugi bíztos hogy van még olyan ember mint te. Sőt ém ismerek is egy párat. De azt tud hogy a barátaidnak nem muszály pont olyannak lennie mint te. Nekem pl van olyan haverom aki olyasmi mint te mégis jól eltudok lenni vele :D
2017. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D Az egyik válaszolónak: 15L Bp

A másiknak: Nem ugyanolyanokat keresek, eddigi barátaim is teljesen más körökben mozognak. de egy minimális összhang kell hogy legyen. Ami nálunk nincs. S szeretnék valakit (mint mindenki) valakit aki megért.

2017. júl. 1. 00:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, csajszi, leírtál engem.:D Komolyan mondom, az egyetlen különbség, hogy a fotózás helyett én festek/rajzolok, az összes többi passzol.:D 17/l
2017. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem bántani akarok senkit mert meg nem akarok senkit megsérteni csak saját tapasztalatomat írom le :).

Az ilyen lányok (ismerek egy-kettő hasonlót)

Nagyon magányossak de nem azért mert nem barátkozik velük senki hanem mert inkább mert magukba fordulnak és nem akarnak senkivel beszélni hanem ők a saját "világukban" élnek amivel persze semmi gond nincsen.

2017. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj (utolsó válaszolónak), hogy igazad van. De szeretnék változni. Eddig is így volt, sokan jöttek elég közel mégis olyan "távol" voltak. Ezért szeretnék valakit, akár csak egy szimpla barátot aki tud és szeret a világomban élni. Mert akkor már az nem is az enyém volna, hanem mindkettőnknek egy kellemes világ lenne.
2017. júl. 1. 01:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérdező, ne már! Nem túl szerencsés felfogás ez a "mindenki rossz, egyedül én vagyok a jó". Ezt hívják különleges hópihe jelenségnek. :) Plusz hamis dilemma is, mert a plázába járás nem zárja ki, hogy valaki értelmes, mély érzésű, érdekes személyiség legyen.


A te korosztályodat tanítom, rengetek jó fej fiút és lányt ismerek.

2017. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!