Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért parázom rá ennyire egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázom rá ennyire egy sima üzenetre? 18/f

Figyelt kérdés
Személyes beszélgetésnél abszolút nincs ilyen gondom,de ha üzenetet kell küldeni akkor csomószor félek elküldeni az üzenetet,meg ötször átgondolom hogy elküldjem-e,és végül soha nem küldöm el. Meg ha választani lehet hogy hogyan szólítsak meg egy lányt,élőbe,vagy mondjuk facebookon,akkor sokkal könnyebben megy nekem élőbe. Ezt azért tartom furcsának mert sok embernek pont hogy fordítva van,hogy nekik jobban megy neten,mint személyesen. De nem tudom,miért parázom rá ennyire egy sima üzenetre?
2017. júl. 1. 13:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Gondolom félsz hogy az üzenet milyen reakciót vált ki a lányból, erre magyarázat nagyon nincs, kedveled...


Mások azért vannak forditva, mert neten nem kell félniük a reakciótól(legalábbis ezt hiszik) neten bárhogy viselkedhetnek... És azt hiszik ennek nem lesz következménye... Najo ez nem teljesen igy van de nem tudom máshogy megfogalmazni ... Van aki nagyon melyen ebben az álomvilágban van , amit az internet generál , van aki csak épphogy és könnyedebb ezért facen..


Én hozzád hasonlóan jobban szeretek személyesen beszélgetni... Bár nem mondom hogy megy is.. a magabiztosságom a 0 alatt van mélyen

2017. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En is igy szoktam lenni ezzel XD

Otszazszor átolvasom, hogy oke e.

Es van hogy el sem kuldom..

Valóban jobb élőben, mert ott latod hogy hogyan reagal

2017. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!