Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adják meg a telefonszámu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják meg a telefonszámukat és randin fogják a kezemet ha utána tojnak a fejemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem, hogy egyfajta spirálba kerültem.


Mint minden normális fiatal srác, én is csajozgatok de Fortuna mindig hátat fordít nekem, sőt néha a középső ujját is felmutatja.


Egyetemi kolibulikon és a kisebb összejövetelek remek alkalmak megismerni újabb és újabb lányokat.

Van önbizalmam kezdeményezni, el tudok beszélgetni még a legszebb csajokkal is. Rengeteg telefonszámot kaptam ilyen alkalmakkor. Ilyenkor azt érzem, hogy elég jó vagyok indulásnak.


A problémák ezután csőstül szoktak jönni. Volt pár olyan, hogy felhívtam utána 2-3 nappal, ugye, hogy ne rögtön, ne vegyék nyomulásnak. Többségükkel a randi sem jön össze.

Akkor mi a fenéért adják meg a telefonszámukat?

A telefonszám eléggé privát szféra, legalábbis az én számomra. Nem adom meg akárkinek ok nélkül.


Ha a randi össze is jön, próbálom megfogni a kezüket pl. egy kisebb utcában az úttesten átszaladunk ahol nincsen zebra ott fogom meg a kezüket. Azután ellazítom a fogást, hagyva számukra egy kijárati lehetőséget, szóval erőszakos sem vagyok. Eddig egy sem eresztette el.


Randik után pedig azt mondják, hogy nagyon jól érezték magukat, lebeszélünk egy második találkát is, de azután sehol semmi mégha keresem se.


Ezt a konzekvenciát kb. 15 lány után vontam le szóval szó sincs egy nagy csalódásról.

Nem is az elutasítás és a hoppon maradás fáj, hiszen velejáró tényező, hanem inkább ezeknek a módja és miértje.


Ilyenek a mai 18-21 éves lányok?

Vagy velem lenne a probléma?


Bízok a jóindulatú válaszokban.

Előre is köszi :)


21F



2017. júl. 2. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyük szépen sorba:

Nem lehet,hogy elszúrsz valamit az első randin,amit a lány nem tesz szóvá,de nem tetszik neki,emiatt nem tudod elérni?


Meglehet hogy rossz lányoknál próbálkozol,nem mindenki szeret bulizni s jár bulikba,csak egy bizonyos "réteg". Lehet hogy az ők felfogásukban van a probléma. Persze nem általánosítanék,de megeshet hogy csak egy kalandot akarnak. Amúgy én még nem találkoztam ilyennel,hogy a második randira nem jön el,úgy hogy egy szót sem szól.

2017. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt olyan aki előadta, hogy hát ő semmit nem érez. Mintha villantott volna neki a Will Smith azzal a fehér fénnyel, pedig előtte fogta a kezemet, ha annyira akarta volna elengedhette volna és nem kellett volna kamuznia, ha nem érezte jól magát :)


De tény, olyan is volt akibegy az egyben, mint a kámfor...

2017. júl. 2. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első randikat ott szokták elszúrni a fiúk, hogy sokat beszélnek. Miről tudunk a legtöbbet beszélni? Amit ismerünk. Magunkról.

Nem beszélni kéne, hanem odafigyelni a lányra. Éreztetni vele, hogy érdekel minket, hogy fontos a számunkra, hogy mit gondol, mi a véleménye erről, vagy arról. Ha egyebet se hall szegény lány, mint hogy én így, én úgy, könnyen kialakul benne a kép egy énközpontú vadbaromról.

2017. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!