Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám sugározni a nők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám sugározni a nők felé az "adottságaim"? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Új csajt keresek,és könyebb dolgom lenne,ha ismerkedés alatt érezné a „hátteremet,adottságaimat" a csaj/nő.Nagyon is jól tudok társalogni,főleg hogy külön foglalkoztam is azzal hogyan kell a nőkkel,ha akarunk is valamit tőle,ezzel nincs is baj.Viszont már a puszta ránézésemmel is sugározni szeretném hogy például nem vagyok szűz,vagy azt hogy wao,a kis 17 éves szemüveges srác aki visszafogottnak tűnik,igen igen belenyúl a bugyiba,es jól csinálja,meg szeret is vadulni(igen,ezt is kulon tanultam,hogy hogyan nyúljunk bizonyos dolgokhoz,na meg a felizgatás stb :D).Nem ezekkel akarom befűzni a csajt,hanem érezzen ezek által egy kicsit több pozitívumot,ne csak az jöjjon le hogy egy jajj kedves,helyes,aranyos srác,hanem az szexi,vad,férfias,meg mit tom én.Ja meg hogy nyugodtan johet nalam idosebb is,hisz eddig 20 meg 19 éves csajaim voltak.

Tehát a lényeg hogy egyfajta szexi,vonzó vagy nem is tudom milyen kisugárzásnak nevezzem,amit szeretnék közvetíteni,hogy könyebb legyen a csajozás.



2017. júl. 3. 01:15
 1/8 anonim válasza:
57%

Szemuveget kidobod, szerzel egy kontaktlencset*, oltozz normalisan, legyel apolt es ne legyel toketlen. Legyel hatarozott es kesz. A csajok lesz*rjak hogy szuz vagy, vagy nem, azt is, hogy milyen melyen nyulsz a bugyiba, ha egy szerencsetlennek latszol nem fogod erdekelni oket.


*: felteve ha a szemuveg nem nez ki rajtad tul jol

2017. júl. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm! Hát ezek már nagyjából megvannak,nincs is nehéz dolgom :D.

És ezt a valaszt egy csaj adta? :)

2017. júl. 3. 06:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen problémád van , akkor te nem tudsz társalogni, beszélgetni. Meg először meg kell ismerkedni a csajjal, nem sugározni.

Vagy tetszel neki vagy nem. Hidd el megkell próbálni az ismerkedést , aztán vagy lesz tovább vagy nem. Minél többet próbálsz ismerkedni, annál jobban fog sikerülni egy idő után.

Ha te azon gondolkodsz hogy először rögtön hogy izgasd fel a csajt, a legtöbb el fog zavarni.

Szóval udvarolj először és majd meglátod.

2017. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ismerkedj, meg sugározz, hanem beszélgess, élvezd a társalgás. Ne mereven, engedd el magad, és lazán.


Egyik barátom úgy volt mint te, erőltetettnek, gyerekesnek nevezték, nem írt neki a vissza senki.


Én pedig élvezem, játszom, pimasz vagyok, piszkálom, emellé a beszélgetésekből kiderül, hogy nem vagyok buta, sokat tanulok az egyetem miatt, sokat dolgozom, sokat utazom. Megnevettetem, és nem vagyok unalmas, hogy rohangálok elé ajtót nyitni, meg lovagiaskodom agyba főbe.


Nem arra megyek, hogy na most akkor küldött egy puszit, vagy egy fürdős képet, és ezeket sorba tudjam pipálni, a kidolgozott tervem mellé. Ezt felejtsd el.


Élvezd, nevettesd meg, de ne agyba főbe, lássa rajtad, hogy tökös vagy, ne félj olyat mondani, amiről álmában nem gondolta volna, hogy mondod. Legyél közvetlen, és légy titokzatos is, ne áruld el magad az első sorokban.


19F

2017. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a kisugarzas egy olyan dolog, ami belulrol jon, nem te szabalyozod. de egyebkent meg nekem nagyon az jon le, h te kvat akarsz, nem not...
2017. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek inkább már egy beszélgetés során derüljenek ki. De én szívesen találkoznék egy ilyen sráccal ;) Csak lenne több ilyen

15L

2017. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kissé férre értősre sikerült kérdésem,ez látszik is a válaszokon.Habár tetszenek a válaszok,hisz sok igazság van bennünk,koszönom! :D
2017. júl. 3. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 ha te ilyen vagy amiket leírtál akkor tökéletes pasi lehetsz!! 😍😍😍
2017. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!