Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak vagy hagyjam a francba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy hagyjam a francba az egészet?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott vagyok és tetszik a fősulimról egy cserediák,aki úgymond adja a jeleket.Ha meglát,simán odajön magától és megpuszil,ha ráírok messengeren,válaszol,stb.Viszont a puszijai után zavarba jövök és ezért soha nem sikerült 2-3 mondatnál több szót váltani.Először ráírtam,hogy nem-e mennek valamerre bulizni a közeljövőben.Írta,hogy ötlete sincs,merre mennek,de lesz másnap diákfoci,ha akarok,oda jöhetek.Utána jártam a dolognak és tényleg akkor volt,ahol mondta.Viszont őt nem láttam,később kiderült,hogy belázasodott,csak előtte nem szólt.Ez volt novemberben.Most decemberben még karácsony előtt ráírtam,nem-e lenne kedve eljönni meginni egy sört.Beleegyezett és abban maradtunk,hogy majd írjak rá,hánykor érek rá.Na,egyik időpont sem volt jó neki aznap.Viszont továbbra is puszival üdvözöl,csak engem.Lehet,hogy fogadás?

2015. dec. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
unalmas és gyerekes kérdés
2015. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd vele, úgy Te is világosabban látod a helyzetet
2015. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Chaten?Az nem lenne túl indiszkrét?
2015. dec. 28. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, lenne-e még kedve elmenni sörözni. De most ő mondjon időpontot. Ha van esetleg valami, amit ne értesz a barátságotokban, akkor azt személyesen a megfelelő helyzetben megkérdezheted tőle.
2015. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!