Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves fiúként internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúként internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy az interneten hol lehet ismerkedni hasonló korúakkal (nem feltétlenül párkapcsolati céllal, akár

csak barátokat is keresni)?

Itt ezeket a válaszokat szoktam látni a hasonló kérdéseknél:

1: Itt Gyakorin.

-Ezzel idáig nincs baj, de hogy? Bunkóságnak tartom privátokkal bombázni szegény lányokat, így ez nem megfelelő, én meg kevés párkapcsolatokkal kapcsolatos kérdést írok ki, így én sem kapok túl sok üzenetet, meg ugye zsákbamacska, hogy milyen személy ül a gép előtt.

2: Ismerkedj valóságban.

-Oka van a netes ismerkedésnek, elsősorban az, hogy nem nagyvárosban élek, és kevés a szórakozóhely, kevés a program. Valamint nem szeretek túl sok idegen közelében lenni. Azt már említeni sem kellene, hogy tucatembereken kívül nem sok mindenki van a közelben, az eddigi interneten talált emberkék sokkal nagyobb számban voltak elvontak, művészek, de legalábbis értelmiségiek, akiknek nem okoztak gondot az olyan hatalmas feladatok, mint a helyesírás.

Nektek milyen módszereitek vannak?


A Tindert ne ajánljátok, egyrészt inkább 20 felettieknek van, másrészt nem komoly kapcsolatra, hanem szexuális alapúra hajt mindenki.



2017. júl. 9. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled ha szeretnéd.(:
2017. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Facebookon be írod hogy társkereső rengeteget ki ad és ott biztos van hozzád illő
2017. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom. Én kipróbáltam pár oldalt, de nekem nem jött be. :(
2017. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, egy próbát megér:)

18L

2017. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En is nyitott vagyok baratkozni barkivel!:) 18/L
2017. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz (barátság :) ) 22/L
2017. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék. Bár mivel fiatal vagyok valószínűleg most ez nyomulósnak hangzik. XDD 17/L
2017. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és előző vagyok. Láss csodát ez a tökéletes oldal az ismerkedésre. XD
2017. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!