Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a "nyomikat"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a "nyomikat" fogom ki? 😅

Figyelt kérdés

Sajnalom ha valakit megbantok nem áll szándékomban de eddig mindig csak a "nyomikat" fogtam ki. Nem vagyok csunya se kövér.

14/L


2017. júl. 9. 23:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ezt hogy érted hogy nyomi?

Lehet rossz társaságban jársz!

16/F

2017. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan így vagyok vele, legalábbis mindíg eddig azok próbálkoztak akik nekem egyáltalán nem jönnek be :S Csakis azok :( 17/L
2017. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom nem minden a külső de főképp az😕

A társaságom jó. Neten nem megy valahogy az ismerkedes😕

2017. júl. 9. 23:23
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Mit jelent nálad a nyomi?

Nem minden a külső de főképp az? Nem! A belső a fontosabb. Remélem ezt a fajta felfogást kinövöd, mert így csak megszívni fogod az életben.

2017. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen tudtam hogy valaki így fogja értelmezni.

Tudom hogy nem minden a külső de nekem az is számít. Ismétlem az IS

2017. júl. 9. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Erre mondják azt, hogy: zsák a foltját.
2017. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az lenne a helyes ha azért mindenkinek adnál egy esélyt, de azt én sem értem hogy érted hogy nyomi, külsőre, vagy viselkedésre? Ha külsőre akkor nem tudok segíteni mert az hogy ki miért tart valakit nyominak a külseje miatt az relatív. Ha viselkedésileg érted akkor az van hogy te 14 vagy, lányok ebben a korban már felnőttesek ha 14-es fiúnál próbálkozol ők még nem felnőttesek sőt igencsak gyerekesek, abban a korban a legnagyobb a fiúk és a lányok közötti fejlettségkülönbség általában, szóval azt javaslom próbálkozz nálad kb 2 évvel idősebb srácoknál
2017. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5: Igen, az is számít. De nem az számít jobban.
2017. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem az számít a legjobban de hát ez van😕

Igen külsőre ertem

Köszönöm a normális valaszokat😊

2017. júl. 10. 01:23
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem baj, hogy a külsőt nézed, minden normális embernek fontos, hogy a párja hogy néz ki, csak itt gyakorin van az a rögeszme hogy a belső mindenek felett.:D Sok álszent.
2017. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!