Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket nagyon zavar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nagyon zavar a csúnya fogsor?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy a 20- on évés csajok mit gondolnak erről. Mert gyrrek korom óta csúnyák a fogaim és még anyám előtt sem merek vigyorogni nagyon önbizalom romboló :(

Persze jönnek majd a "viselj fogszabályzót" hozzá szólások és amit tudok félre tenni pénz csináltatok is rögvest.



#fogsor #Csúnya fogsor
2017. júl. 10. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm akinek elég csúnyák a fogai és mégis kifogott egy nagyon szép lányt. Szerintem nem olyan nagy gond.
2017. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem, mert az enyém sem szép, ráadásul nem is tudok vele mit csinálni (az első fogaim túl nagyok, azzal semmit se lehet csinálni, max. kiveretni valakivel).
2017. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem zavarna mert az enyemek mar szepek.. azert irom mert fogszabis vagyok
2017. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy rohad oszt nem mész el fogorvoshoz, vagy fogorvos is csinálja:D
2017. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, erre van a fogszabályzó, lehet hogy drága, de utána lenne önbizalmad és nem kellene rejtegetni a mosolyod.
2017. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogszabi jó dolog, még ha hosszú, drága és sokszor kellemetlen dolog is.

16F

2017. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp kezdj el gyűjtögetni rá. Egy önbizalom hiányos fiú tényleg némi hátránnyal indul.
2017. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szonata válasza:
IGEN! Főleg, ha még társul hozzá ápolatlanság, kellemetlen szag. Elszaladok úgy, hogy hátra sem nézek. Közeledésről szó sem lehet.
2019. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!