Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ráírni. Segítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráírni. Segítene valaki? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány aki a tavalyi évben ment el az osztályunkból. Akkor már alakulóban volt vele valami, csak ugye elment és én voltam olyan hülye, hogy nem cselekedtem. Aztán. Mindig elkezdem neki írni, aztán kitörlöm, mert félek, hogy két dologtól. Az egyik, hogy elutasít, a másik, hogy az osztálytársaim hülyén fogják fel aztán híre megy és mindenki tudni fogja, hogy még ehhez sem értek.

2017. júl. 13. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne féljél már! Állj a sarkadra!

Írj rá.

Szia, mizus? Hogy vagy?

Stb

2017. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze a bátorságod, és írj neki, de röviden, hogy találkozzatok. Aztán a többit szóban kellene, szóval az udvarlást meg mindent. Ha normális a lány, csak nem pletykálja ki a volt osztálytársainak.
2017. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó... Elhívtam strandolni. Remélem tényleg nem lesz belőle pletyka.
2017. júl. 13. 23:13
 4/5 anonim válasza:
Ne mások véleménye érdekeljen,a lányok szeretik a magabiztos pasikat. Aki meg ezzel cikizne annak valoszinű nem volt még kapcsolata
2017. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na szuper, válaszolt?!
2017. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!