Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg a fiúkat kérdezem most....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Főleg a fiúkat kérdezem most. Valaha valakinek sikerükt kijutnia a friendzonból? 16/f

Figyelt kérdés
Azért vagyok erre kíváncsi mert egy osztálytársamat elhívtam randira de friendzónolt, és ő az első olyan lány akiben tényleg van valami.
2017. júl. 14. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
16 éves kisgyerekek szerelmi problémája című alkotásunkat láthatták kedves nézőink, további jó szórakozást.
2017. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Persze. Sose mentem bele a friendzone-ba, ha egy csaj aszondta, akkor vele vége lett a barátságnak is. Sose bántam meg (egy pár lány akadt, aki viszont igen, de addigra nekem mindig lett másik).
2017. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, minek erre egyáltalán egy kicsit is rápörögni, úgyis lesz másik
2017. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A frendzonebol nem lehet kikerülni. En legalabb is nem tudok olyanról aki kikerült volna
2017. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az veszett ügy. Ha nem jössz be neki, akkor nem jössz be. Amúgy meg: házinyúlra nem lövünk.
2017. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hagyni kell akkor a fenébe.

Vagy ha neked szükséged van (még) egy lány barátra, akkor menj bele a játékba. De ha az első reakciója ez a lánynak, hogy rögtön csak barátként kellenél neki, és esélyt se ad, akkor csinálhatsz te bármit neki, akkor sem fogsz kikerülni a barátzónából. Max kis puli kutyának jó lennél neki, de ebbe meg ne menj bele!

2017. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ez nagyon ellent fog mondani az előttem szólóknak, de igen, van kiút. Pont az egyik barátomnak sikerült összejönnie egy lánnyal egy teljes év barátság után. Azt persze meg kell említenem, hogy amíg barátok voltak elég közel álltak egymáshoz de a lány nem akart semmi komolyabbat.
2017. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves #3, némi szarkazmust érzek a soraidban, de igen, "rápörögni" akkor kell (teljes szívvel), amikor még tart a kapcsolat, felfutóban van. A friendzone kimondása után inkább már "lepörögni" kell róla. Persze az se könnyű; de ezt (is) tanulja az ember a kapcsolatai során.

Ha félreértettelek, és nem szarkaszmizáltál :-), akkor bocs.

2017. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális esetbe először megismersz egy lányt és a barátságból lessz valami..
2017. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-es, nem igazán, pont ez a kisebb réteg!

Én eddig egyik párommal sem úgy jöttem össze, hogy jó, legyünk barátok, aztán ki tudja mi lesz. Már az első pár alkalommal látod a másikon, hogy megéri-e járni vele, vagy csak inkább barát szinten marad meg, mert annyira nem fogott meg, hogy mélyebbé akarnám tenni a kapcsolatot.

Az persze előfordulhat, hogyha a másik nemből egyik barátoddal sok időt töltesz együtt, akkor úgy érzed, hogy vonzódsz hozzá, de ez nem feltétlenül szerelem. Csupán a sok közös jó emlék csap be, és azt hiszed más emberrel nem is tudnád elképzelni az életed, csak az a gond, hogy szívesetek 95%-ban meg a másik fél igen. És csak haver vagy.

Aki nekem csak haverként jön be, azzal nem is akarok komolyabbat, mert egy barátot lehet elveszítenék ezzel, illetve nem is engedem olyan közel magamhoz, hogy a másik azt higgye, hogy talán lehetne valami.. Sajnos volt ilyen, és rettentő kínos volt. A kapcsolatunk nem is volt utána olyan, mint előtte.

Akivel pedig az elejétől úgy érzed, hogy na ő az, és ő is ugyanígy érez, az nem fog csak barátkozni először, hanem randira mentek, ahol megismeritek egymást, de már eleve olyan szándékkal, hogy ebből kapcsolat lesz. Egy baráttal nem azért találkozol, hogy majd kapcsolat legyen belőle.

2017. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!