Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom miért, de magányosna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért, de magányosnak érzem magam. Esetleg valakinek valami tippje? Többi lent!

Figyelt kérdés
13 és fél éves normál alkatú fiú vagyok, 175 cm vagyok. Nem tudom miért, de 5.-től egyre magányosabbnak éreztem magam... Mentek az évek, most 8.-as leszek, és most van szerintem a tetőpont. Kezdem magam "felenni". Úgy érzem lenne egy "teljes" szívből szerető lányra szűkségem, csak nem tudom, hogy hogy. Az osztályomban mindenki foglalt, semmi esélyem. Ha valaki akar, az írjon nekem privát üzenetet, és válaszolok neki. Minden tanácsot elfogadok, és a nyilvános válaszokra 2 Napon belül válaszolok maximum. Ez megint "nektek" úgy eshet le, hogy én itt akarok "felszedni" egy lányt, és utána bla, bla, bla... (Szerintem mindenkinek ismerős). De persze valakivel megtörténik, és így szerezz magának barátnőt. Nem húzom tovább a történetet, szívesen várom a válaszokat, és a tanácsokat. Előre is köszönöm! Legyen további szép napotok, vagy éjszakátok, attól függ, hogy mikor olvasod!

2017. júl. 12. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaj én is ugYan igy voltam,de miután 8.kos lettem,ez nagyon megváltozott,de ne add föl
2017. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem fogom feladni! Köszi a biztatást! :D
2017. júl. 12. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
barátaid nincsenek? :D én 13 évesen egész nap haverokkal voltam fociztunk, csavarogtunk. 16 éves koromtól kezdve lettem olyan helyzetben mint most te, keresgéltem mindenhol hol tudnék barátnőt találni, de végül sikerült igaz 18 évesen:D beszélgess sok lánnyal aztán majd egyikkel megtaláljátok a közös hangot de mindig próbálkozz ne csak ülj otthon és várd a csodát :D 22F
2017. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Ezt csinálom, nem csak várok, én már utána megyek, mint te, de nagyját az időmnek a haverokkal töltöm. :D Köszönöm a hozzászólásodat, értékelem, legalább nem "szarba" oltasz, hogy már akarok egy lányt. :D
2017. júl. 13. 07:37
 5/5 anonim válasza:

Szerintem, ha még nem sportolsz akkor kezdjél bele és ott ismerhetsz meg új embereket. pl.kosár mivel magas vagy még jól is jöhet ;)

13/l

2017. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!