Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem sikerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem sikerül találnom egy barátnőt vagy milyen téren kellene odafigyelnem jobban? A többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Nos, olyannal fordulnék hozzátok, hogy szeretnék egy barátnőt keresni / találni, de ez nem megy nekem valahogyan. (Mielőtt valaki félre értené, nem itt szeretnék ismerkedni.) Röviden magamról: Egy tanuló 19 éves debreceni vagyok, jelenleg dolgozok amíg nem kezdődik a szakmai képzésem, mert vettem egy autót és annak törlesztem XY-nak az árát illetve saját részemre is profitálnék kicsit. Autóelektromos műszerésznek tanulok, de sok más dolgok érdekelnek, mondhatni majdnem minden. Mostanság nem volt barátnőm (utóbbi 2 évben),na és miközben szelem a városban az utakat, csak azt látom hogy mindenki párban járkál és alig látok 1-2 embert aki egyedül lenne. Ezen szeretnék én is változtatni és megismerkedni valakivel csak nem tudom hogy fogjak bele ebbe az egészbe. Rá játszik az is hogy időm szinte alig van, mert 10-23-ig oda vagyok hétközben. De tegyük fel hogy időt szakítanék és nem is ez a legnagyobb probléma...ami nekem a szememet szúrja, hogy a mostani fiatalok közül akinek van párja, annak a barátja ilyen parfis fejű szőke cicafiú (számomra elég undorítóan néznek ki, de lehet csak velem van a baj és nem tudom elfogadni). 2-3 lánnyal nem régen beszélgettem és meséltem nekik magamról, de elutasítanak és inkább azokat a semmirekellő csőnadrágos fiúkkal járnak akik egésznap a fórumban verik a fa**ukat és nem értenek jóformán semmihez. Nos, kicsit felidegel a dolog hogy egy esélyt nem kaptam, bár nem is tettem érte semmit, ugyanis én nem járok bulizni-iszogatni a többiekkel mert nem élvezem. Elnézést ha ilyen összefüggéstelen szöveget írtam, már nekem is este van, de nagyjából megpróbáltam összeszedni ami fontos szerintem. Valami tippet tudnátok adni mit kezdjek magammal? Esetleg valaki jár még ebben a cipőben? Előre is köszönöm!:)
2017. júl. 15. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez úgy nem fog menni ha nem ismerkedsz..
2017. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!