Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől lesz számotokra vonzó egy fiú?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos és tudja mit akar.
2017. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint az #1, annak ellenére hogy én visszahúzódó lány vagyok.
2017. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nálam az elegáncia, udvariasság és a humor visz mindent :) és persze ha van a személyiségében valami ködös különlegesség, egyediség, rejtélyesség...

Külsőleg is az elegancia a mániám. Legyen ápolt, igényes magára (megveszek az ing+fekete nadrág kombóért)

Második mániám a kezek. Ki nem állhatom, ha egy férfi rágja a körmét, vagy fel van tépkedve a köröme melleti bőr. Oda vagyok a szép kezekért, tetszenek a hosszú, vékony ujjak (rossz az aki rosszra gondol :D) és az átlátszó erek. Kifejetten imádom az ereket. Szerintem nagyon férfiasak.

Testalkatra a magasabb, szálkás férfiak tetszenek, akik bár vékonyabbak, nem véznák, vagy az átlag alkat, ami se nem kövérke se nem botsáska.

Ez az egész az én saját véleményen, minden embernek más és más dolgok tetszenek. Van, aki a kigyúrt, izomtrikós srácokra bukik. Én ki nem állhatom az ilyeneket. Szóval mondom, embere válogatja :)

2017. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cigánygyerek vagyok de nem vagyok buta.
2017. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyen humoros, de ha kell tudja komolyan venni a dolgokat, ne hülyéskedjen mindent el, de az tök jó, ha meg tud nevettetni meg laza. Fő a kedvesség és a megbízhatóság. Annak ellenére, hogy én kissé zárkózottabb vagyok, és még fejlesztenem kell az önbizalmamon, szeretem, ha egy fiú magabiztos. Ezt úgy is értem, hogyha tetszem neki, akkor először csak finoman, de mutassa ki, főleg ha lát rá esélyt, hogy nekem is bejön. De felőlem nyugodtan szerelmet is vallhat, én nem fogok megijedni. Ha tetszik nekem, örülök neki, ha nem tetszik, kedvesen elmondom neki, hogy ne legyen köztünk több barátságnál.

Szeretem ha bókol. Azt viszont nem szeretem, ha a fiúk mindig csak ARRA tudnak gondolni meg arra hogy a lánynak mekkora a feneke vagy a melle.

Külsőre szeretem a magas fiúkat, nem muszáj nagyon magasnak lenni, de nálam legyen magasabb. Az inget én is nagyon szeretem, ha egy fiún ing van vagy elegánsabban öltözik. Szeretem, ha valaki férfias.

2017. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek a fentebb leírt dolgok mind szépek és jók, csak, ha lepontoztok ha nem, akkor sem elég. Ha külsőre valamiért nem fog meg, nem tetszik, akkor lőhettek neked ha egyébként minden más belső értékben telitalálat vagytok a lánynál...

Odáig se juttok el, hogy beszélgessetek és kiderüljön, és itt most nem arra gondolok, hogy ápolatlan, büdös, stb., hanem egyszerűen nem átlagos arcú nem szimmetrikus pl (mint én :( ).

El se tudom képzelni, hogy bárkihez is felérhetnék annyira, hogy elképzeljen velem kapcsolatot.

2017. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magas, vékony, nem feltétlenül helyes de mindenképpen cuki, elvont, furcsa, különc, visszahúzódó, alternatív, hosszú a haja, művész lélek, stb...
2017. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Stelkovics Máté Bence a te embered, kedves utolsó, keress rá fb-on.
2017. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja mit akar, tehát nem bizonytalan, ha nem az a nagyon nyomulós, ha gyengéd, és persze a külső is oké, ha kedves,nem az a bunkó paraszt, ha romantikus, ha nem tapad egy csajra annyira h nem engedi sehova xd
2017. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!