Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne ezt orvosolni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LqWeirdOly kérdése:

Hogy lehetne ezt orvosolni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem akarom nagyon elhúzni a történetet, de amúgy is sikerülni fog.. Na mindegy. Kezdjük az elejétől. Itt van a nyár, és én meg egész végig gépezek, jó, mondjuk kiszoktam menni futni, focizni, de nem ez a lényeg. A lényeg annyi lenne, hogyan tudnék szerezni barátnőt? (Mielőtt jönnétek azzal, hogy itt akarok ismerkedni, nagyot tévedsz tisztelt olvasó!) Próbáltam már neten keresztül, de nem nagyon jeleskedtem. Most 8. leszek, lehet ez még, hogy korai? Szerintetek várjam meg a középsulit, vagy pedig kezdjem el 8.-ban? Rövid leírás magamról: 14 éves fiú vagyok, átlagos testalkattal, 174 cm vagyok, kicsit félénk vagyok, visszahúzodó is szoktam lenni. Tippeket szívesen várok, de akár egy-két érdekes történetet is meghallgatok! Köszönöm előre a segítségeteket!

2017. júl. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, majd középsuliba csajozol. 14 évesen még nincs szükséged barátnőre, nekem is gimibe volt az első és nem maradtam le semmiről. A türelem nagy erény, ha magadévá teszed ezt az erényt, akkor sok rossztól kíméled meg magad.
2017. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság amúgy már az általános iskolások magasabbak mint én 18 évesen:/ ebbe az a szomorú hogy szakmán nálam 1-2 évvel idősebb fiuk voltak és azok még nálam is kissebbek voltak, most meg 14 évesen 175-180 a verik:/
2017. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszodat, ahogy mondtad, inkább középsuli. Megfogadom a tanácsodat. :)


#2 Köszönöm a válaszodat, látod, hallod, ez a mai világ, minnél magasabbak vagyunk.. :/

2017. júl. 16. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez fura nem értem miért akar minden 12 éves barátnőt. Ez ilyen komoly? Xd
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jól berúgsz haver egy buliban,és rámész bármelyik csajra ÉS KÉSZ. Nem kell gépezni, a kisfiúk gépeznek. A sportolás jó, azt ne hagyd abba.
2017. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!