Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit gondoltok ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy sajnos nem vagyok egy Adonisz fiú de szeretnék egy jó barátságot kötni a lányokkal ismerkedni beszélgetni a koncerteken.

Körübelül 170 cm magasságú vagyok 20 éves fiú vagyok. És ha például egy szebb jól álló tréning ruhát vennék fel magamra és farmernadrágot így jól néznék ki ?

Van egy szép fekete cipő lábbeli az is jól állna szerintem meg egy szép jó telefon legyen nálam.

Meg mindenek előtt rendbe hoznám magamat hogy amennyire lehet átlagosan szépnek nézek ki.

Mit gondoltok erről ?

Kicsit változtatva magamon így könnyebben menne a barátkozás szerintetek ?

Privát üzenet küldése esetén is készséggel válaszolok.

Természetesen köszönöm szépen a válaszokat!


2017. júl. 19. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kinézeten múlik, hanem a beszélőkén..
2017. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetéssel nincs baj.
2017. júl. 19. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első benyomás nálam mindig a külső, tehát ezzel jó hogy el kezdtél foglalkozni. Viszont szerintem az tök mindegy milyen telefonod van. Lehet ócska, gombos, nem az a lényeg.
2017. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Helyes
2017. júl. 19. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen aranyos kerdes maar:D
2017. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!