Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változtatnom kéne magamon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne magamon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek sportolni, emiatt eléggé izmos vagyok, és nem vagyok egy olyan lány, akinél az jön le a fiúnak, hogy pl meg kéne védeni vagy hasonló. Öltözködésre sem vagyok túl lányos, és szinte csak fiú barátaim vannak, emiatt nehezebben is megy az ismerkedés, mivel mindig az lesz, hogy én vagyok a havercsaj.
2017. júl. 23. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így érzed jól magad senki miatt ne változz meg szerintem.

Semmi baj nincs ezzel, hogy sportos vagy. Viszont szerintem megpróbálhatod, hofy kicsit megpróbálsz néha "lányosabb" lenni. Pl néhány új ruhadarab vagy ilyesmi. Nem rögtön a magassarkú, hanem fokozatosan. Viszont csak ha úgy érzed, hogy így lenne jó neked is akkor.

2017. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen voltam és azért még vagyok is. Szerintem egyáltalán nem az tesz valakit nőiessé ahogy öltözködik,na jó azért bevallom ez is egy fontos dolog viszont a lényeg hogy jol érezd magad. Úgy lehetsz lányos ha úgy viselkedsz pl. gondoskodó vagy. Persze a külsődnél is bevethetsz pár dolgot én egy csomó ideig nem hordtam szoknyát mert abba hogy fogok én én lenni ma már nagyon szeretem és ettől még a stilusom megmaradt ugyanarra az egyszerű "fiúsra". Ja és persze az egykori levelező társam és egyben legjobb barátom ma már párom,szóval hidd el hogy néha jobb haverlánynak lenni aki nem kajtat a pasik után és 18 évesen nem tekint máshogy a ferfiakra csak mint eszközre. Én örülök hogy ilyen lány voltam mivel nagyon sokat tanultam a férfiakról és tisztelni tudom őket.
2017. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell változtatnod.

Én például el tudnék képzelni egy kapcsolatot egy ilyen lánnyal is.

Írj ha gondolod. :)

17F

2017. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a sportoló lányokat. :)
2017. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezekkel nincs semmi baj (sőt a sportos az előny, főleg hátul), csak hogyha az egyik a fiú barátaid közül megtetszene, akkor valószínű neked kell majd kezdeményezni. (mivel ugye mindegyik alapból azt hiszi hogy csak barátkozni akarsz)
2017. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sem kell változtatnod. A fiúbarátok később jó tapasztalatként jöhetnek, mert már ismered a férfiak "lelkét". Amúgy, azért se jó, ha nem magad adod (mesterségesen más stílust veszel fel), mert akkor nem az igazi éned fog megtetszeni másoknak. Inkább a türelmet javaslom, ha tini vagy, van időd. Nem attól leszel kiegyensúlyozott, ha van valakid. Előbb legyél boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat nélkül (de nem magányosan!!!), aztán magától jön a nagy ő.
2018. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!