Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves fiúk, miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, miért van az, hogy a mai fiúk többségében jobban bejön egy olyan lány, aki buta, csak a külsőségekre megy, kis nyafka, és ráhajt bárkire, mint aki normális, van érdeklődési köre, és intelligens?

Figyelt kérdés
Valahogy sosincs szerencsém ezzel, mivel a srácok, akik engem érdekeltek, mind normálisak voltak (magyarul nem egy beképzelt tuskók), és az érdeklődési körünk is megegyezett. De mindig az osztály nyafkája kellett a srácnak...

2017. júl. 25. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kedves de nem mindenkinek ez jon be amit leirtal, nekem a termeszetes szepseg tetszik mert en is kence fence nélkül nezek ki jol.
2017. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Kedve lányok, miért van az, hogy a mai lányok többségében jobban bejön egy olyan fiú, aki buta, csak a külsőségekre megy, kis nyafka, és ráhajt bárkire, mint aki normális, van érdeklődési köre, és intelligens?
2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert még fiatalok (szellemileg), és eszükbe se jut, hogy mit kezdjenek egy szép lánnyal. Nyilván megtartani nem tudják, mert belső tulajdonságaik nagyon rosszak,de a szépség odavonzotta őket, és ha már megszerezték a csajt, akkor már ezt a helyzetet kihasználják(ágyban), majd nemsokkal ezután szétmennek. Nem sokan fogják fel, hogy egy hosszabb lapcsolathoz a belső tulajdnoság sokkal fontosabb mint a külső. A külső az egy trófea, a belső az egy ember lelke. Az elsőt könnyebb kezelni, és megszerezni mint a másodikat. (21F)
2017. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

könnyű menetre várnak...

és mi lenne ha nem olyanokkal foglalkoznál akik csak arra hajtanak, hogy minnél több lányt hajtsanak??

2017. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nyilván a korral jár az is hogy hol látsz fiúkat akár értelmeset akár hülyét.Ha fiatal vagy kis tinilány és alig taposod az iskolai életet itt gondolok késő általános,kora közép iskolára,de később muszáj megváltozni mert más élet felfogás a normális,és a célok.Addig meg kerüld el a sulid fiúk terén,próbálkozz más közösségben.
2017. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 20/l vagyok és én is a leírtakat tapasztalom.. Barátnőm nővére is 'butább' lány simán be lehet adni neki bármiféle hazugságot, és egyszerűen rengeteg srácnak kell. A normálisabb, okosabb lányok meg szinte senkinek.
2017. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy csak azon a szinten lévő fiúkat üldözöd, akiket az ilyen lányok érdekelnek?
2017. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a fiúk nagy részét a fa*ka(elnézést a kifejezésért) vezeti egy kapcsolatba, főleh ilyen fiatalon. A tini lányok közül meg azok, akik nem éppen a legértelmesebbek pedig ki is szolgálják a fiúk igényeit, vagy mert ők is csak a d#gásra vágynak, vagy nem fogják fel a veszélyeket, amikkel egy ilyen kapcsolat jár... És minél több az ilyen lány, annál több fiú kap kedvet a r*ba*c lányokhoz. Persze az értelmes fiúk nem tartják magukat, és kivárják az okos, jól kinéző leányra :).


Mellesleg ha már érettebbek lesznek a fiúk(férfiak), akkor már inkább keresnek egy hosszabb kapcsolatra alkalmas, intelligens, kultúrált lányt. De ha szerencséd felfedezel egy, már most érett gondolkodású srácot, csak jó helyen kell keresni ;).


15/F

2017. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a buta lányok nem kérnek még érte ellenszolgáltatást ha még eddig nem jöttél volna rá :-D
2018. febr. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!