Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön apa egyik barátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön apa egyik barátja? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és ez a hapsi 44. Nagyon bejön, nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, mert ahhoz ugye több kell. A korombeli srácokkal sosem érzem ezt, de ha a közelemben van úgy érzem magamat, mint egy óvodás, és elpirulok, alig bírok ránézni, ettől függetlenül folyton a társaságát keresem, és szemmel akarom tartani. Ami sose sikerül, mert aztán észreveszem, hogy szinte mindig , mindig mikor rápillantok, akkor ő is néz. Most éppen tudom, hogy van egy barátnője, ami azt hiszem, csak 2 hónapja él, de nincsen gyereke, és nem volt még felesége sem. Legalábbis ahogy hallomásból tudom. Tuti, hogy nem jövök be, bár elég sokszor észreveszem, hogy engem figyel vagy velem poénkodik, de könnyen lehet, ez csak azért van, mert közvetlen személyiség. Mikor a barátnője nincs ott, akkor szól csak hozzám, mindig valami poénosat, vagy velem kapcsolatos kérdéseket.

Biztosan észrevette már, hogy bejön, mert mikor rám néz és ahogy rám néz, belepirulok.

Szerintetek normális ez? Az apám lehetne (bár apa egy 5 évvel idősebb, de az szinte semmi), bár annál sokkal fiatalabb gondolkodású. Tudom, hogy van egy haverja, akinek a barátnője annyi idős, mint én.


No, mindegy. Ebből az írásból is látszik, mennyire bele vagyok habarodva. Szerintetek mit kéne tennem? Mennyi esélye lehet ennek, hogy bekövetkezik bármi is?


Egyébként volt már normális kapcsolatom, 16 éves korom óta volt 2 két éves kapcsolatom, és pár rövidebb, de mindig gyerekesnek tartottam a korombelieket. Viszont mivel nem vagyok az a fajta koraérős lány, aki már 20 évesen ilyen full bombázó, és 170+ centis és hosszú lábai vannak, hanem pont az ellenkezője. Bár sportosan nőies vagyok, de alacsony, és az arcom elég fiatalos. Sokan mondják, hogy szép, de fiatalos. Éppen ezért nem gondolom, hogy bármi is viszonzásra kerülne és nem is biztos, hogy érdemes lenne próbálkozni. Mit gondoltok? Van ilyen vagy hasonló kapcsolata ebben a témában?



2017. júl. 18. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan van olyan érettebb pasi, akinel bejönnek a fiatalabb lányok (bár ha ennyivel fiatalabbak, az inkább kapuzárási pánik gyanús szerintem).

De 2 dolog: 1 apukád barátjáról van szó, szóval tabu. 2 ha akart volna tőled valamit, már tett volna konkrét lépéseket feléd, de ő csak flörtöl, mert látja a reakciódat. Többre ne is számíts. Ne csinálj hülyét magadból, és próbálj meg túllépni rajta, még ha nehéz is. Majd lesz más, aki komolyan is gondolja, és érett is.

Remélem nem bántó amit írtam, csak öszinte vélemény.

2017. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2017. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%
Teljesen normális vagy. Nincs azzal semmi probléma, ha érettebb pasik jönnek be.
2017. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak a hétvégén találkoztam vele először. És tudom, hogy butaság lenne. De mindig úgy gondoltam, hogy egy idősebb férfiban több szexualitás van, legalábbis kifejezőbb, meg több férfiasság, mint a mai huszonévesekben.
2017. júl. 19. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ezt jól is gondolod.Nem lehet egy lapon említeni egy 40 es tapasztalt fétfit egy huszonèves fiuval.Nekem is egyszer kellett ràjönnöm mekkora a különbség ès soha többet nem èrdekelt a sajàt korosztàlyom.

Boldogan èlünk a pàrommal 18 èv korkülönbsèggel 6 éve.Nemrég született egy kisfiunk.Nem bàntam meg hogy kikezdtem vele pedig règi ismerős volt a csalàdba.Mèg fiatal voltam mikor öszejöttünk,apukàm először nem örült neki a korkülönbsèg miatt de aztàn làtta hogy jólèrezzük magunkat együtt ès pàr nap alatt elfogadta a dolgot.Màsok nem szóltak meg soha mert aki nem ismeri őt az egy tizessel fiatalabbnak nèzi.

2017. júl. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Azt hittem, 13-14 éves vagy, akkor normális ez a kérdés... De így, hm, csak agyilag vagy annyi.
2017. júl. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

bár elég sokszor észreveszem, hogy engem figyel vagy velem poénkodik, de könnyen lehet, ez csak azért van, mert közvetlen személyiség. Mikor a barátnője nincs ott, akkor szól csak hozzám, mindig valami poénosat, vagy velem kapcsolatos kérdéseket.


Miközben hétvégén találkoztatok először??? Milyen sokszor vehetted észre azóta?

2017. júl. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%
Eléggé pedofil lehet a csávó, ha a barátnője csak 2 hónapja él...
2017. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as: az a tény él, hogy van barátnője :D

Kicsit nyakatekert lett a megfogalmazás de nyelvtanilag helyes :) ne ezen akadj fenn inkább tegyél hozzá valamit a kérdéshez ;)

2017. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért, mert péntek szombat vasárnap 0-24 együtt voltunk. Úgy nem olyan kevés az idő.

Egyébként meg ne itt fogyjatok már el légyszi. Normális kérdést tettem fel, amiben a valódi érzéseimről írtam. Nem is tudom, aki odáig jut, hogy ezeken kezd el gúnyolódni, az gondolkozzon el, hogy hol végződik az intelligenciája. Kérlek, teljesen felesleges. Jót derülök rajtuk, de csak szánalomból. Nem gondoljátok, hogy majd pont ti fogtok sértegetni ezen az oldalon? :D Csak azért írtam le, hogy egyértelmű legyen, hogy mielőtt rásütitek valakire, hogy gyerekesen viselkedik, nézd meg, hogy mi lett az eredménye annak, amibe belekezdtél. :)

A normális válaszokat amúgy köszönöm.Tudom, hogy hülyeség meg minden, de nem tudok az érzéseimen változtatni. Ha az idősebb palik vonzanak, akkor nem tudom, hogyan kötődhetnék érzelmileg olyanhoz, aki taszít. Márpedig azért taszít, mert fiatal. Talán a hétvége folyamán jöttem rá erre.

2017. júl. 19. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!