Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e esélyem vagy adjam fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
169,5cm magas fiú vagyok. Tudom, hogy még nőhetek. Sosem volt barátnőm aki igazán szeretett volna engem. Nem értem, hogy a magasságomon kivül mi a baj velem. 3 éve gyúrok, de nem estem át a ló másik oldalára. Rengeteget olvasom, keresztrejtvényezem, sakkozom és sudokuzom. Nagyon empatikus és megértő ember vagyok. Ambiciózus vagyok. Elterveztem, hogy a BME-n fogok tanulni mechtronikai mérnök karon. Az egyetem után tiszti főiskolára megyek és megpróbálom elérni az alezredesi rangot. Nagyon romantikus alkat vagyok. Imádom ha a barátnőmmel az asztalnál ülünk és beszélgetünk egy jó pezsgő és egy könnyed kis ecetes saláta társaságában. Már szakítottam vele, mert megcsalt. Azóta már nem találom a helyemet. Nagyon szerettem őt de tovább léptem de a csajok rám se néznek mert törpének tartanak, pedig megtudom védeni őket. Az exemet is megvédtem majdnem vádat emeltek ellenem garázdaság miatt, de a térfigyelő kamera bebizonyította, hogy önvédelem volt. Nem tudom, hogy jó képü vagyok-e mert mindenkinek más az izlése. Ha ír valaki akkor nemet és életkort is írjon. Egy reményvesztett 16/F

2017. júl. 25. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 3-szor kell megkérdezned gyk-n, akkor add fel.
2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A magassággal semmi gond, én kisebb vagyok nálad pedig idősebb vagyok (fiu)

làtszik hogy nagyon céltudados meg komoly gondolkodású vagy, hasonló párt keress, idővel megtalálod, semmiről nem vagy lemaradva

2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet veled nagy baj belsoleg.. a magassagod meg nem olyan alacson pont jo.. en 170 vagyok.. ha mar volt baratnod nem hiszem h a kulsoddel problema lenne.. 15/l
2017. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek még a #1-nek is és nem áll szándékomban magadfajta névtelen trollok szavára hallgatni.

Én nem az a könnyen feladós típus vagyok, de ha nagyon nem megy valami, (lásd:előző kapcsolatom) akkor feladom.

2017. júl. 25. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!