Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy kedvelem? Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik nekem, de azt nem tudom, hogy ő mit gondolhat rólam. Osztályban előttem ül, mindig hátrafordul "szórakoztatni". Mindig szélesen mosolyog rám, sokat hülyéskedünl együtt. Cseszegetjük egymást, a többiek azt mondják, olyanok vagyunk mint egy rossz házaspár. Mindig a szemembe néz, és egyre többet beszélgetünk komolyan. Két napja viszont olyan mindha kerülne engem. Facebookon se túl kedves, és ma látott mégse jött oda még köszönni se. Ez miért lehet? Néha elhiszem,hogy kedvelhet, de mindig lerombolja. Most akkor tetszek neki ,vagy nem?

2015. dec. 6. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki szia maris tetszel nekem nagyon nem járunk? van hát sok sikert!
2015. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Lett valami a dologból azóta ? Kíváncsi lennék, mert hasonló szituációba vagyok én is.
2016. máj. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!