Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy rusnya fiú sose lehet boldog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rusnya fiú sose lehet boldog?

Figyelt kérdés

Undorító, ronda fiú vagyok. Sose lesz barátnőm. Mit tegyek? Prostizzak talán? Értem már úgyis mindegy...

Egy ronda moslék vagyok :(



2017. júl. 27. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ? Mert így nem tudok hogy hozzá állni
2017. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Prostizz.
2017. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Minden esetre . Ne prostituált még véletlenül se. Hidd el jönni fog valami. És az és ha roncsának gondolod magad. Akkor a krumpli lányok is megoldás
2017. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne hogy végre egy nő nem csak lerondázna. Szeretettek hozzámsimulna a prosti, ölelném csókolnám, én nem dugni akarok. És akkor az olyan lenne minths szeretne vki...
2017. júl. 27. 23:42
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha kőgazdag leszel, akkor simán lehet barátnőd, akármennyi. A mai nők döntő többsége felszínes és anyagias.

Máskülönben maradnak a prostik.

2017. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Rusnya/Csúnya ember nem létezik (na jó van 1-2 tényleg ritka kivétel) csak igénytelen,ápolatlan.
2017. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek kérdező. Én sem kellek a lányoknak a kinézetem miatt..... Ronda vagyok én is, szóval nem vagy egyedül........ 21/F
2017. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Nincs csúnya rusnya ember csak csóró
2017. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Keresned kell egy ugyanolyan önértékelési problémákkal küzdő lányt és akkor kiegészítitek egymást.Egyébként a rusnya/ronda kifejezés eléggé dúrva.Nekem van egy fiú ismerősöm:sovány,alacsony termetű,beszédhibás(+nincs valami férfias hangja),és a kinézete se elég megnyerő.Ettől függetlenül még rá sem mondanám,hogy rusnya.Egy kicsit zizis,de pont ettől nagyon vicces,nagyon jó beszélgető partner,tehetséges zenész,és a fogyatéka ellenére nagyon intelligens(tesztek alapján neki van a legmagasabb IQ-ja az osztályban).Ez is mind elég ahhoz,hogy megkedvelje egy lány,plussz ha még változtatna egy kicsit a stílusán,már is előnyösebben nézne ki.Szóval nem minden a kinézet,ha van egy jó személyiséged,karizmád,akkor már is előnyben vagy.
2017. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

A szépség relatív, egyes lányoknak lehet, hogy bejössz, csak keresni kell. Ne add fel a reményt, én sem vagyok túl szép, de több baránőm is volt már.


19/F

2017. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!