Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés
Leginkább lányok válaszára lennèk kiváncsi. Az lenne a problèmám hogy van egy lány aki nekem nagyon bejön csak az a gond hogy másik városban lakik ès nagyon messze. Az út egyik városból a másikba legalább kettő ès fèl óra. Ès vele szinte csak nyáron találkozok (akkor is csak pár napra,mert ugyanazt sportoljuk ès a versenyeken találkozunk mert az ő egyesülete barátságban van az èn egyesületemmel) ès hogy szerintetek így lenne e esèly akármire is. Egy kètsègbe esett fiú :(.

2017. júl. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát,persze esély mindenre van.Ha összejön,komolyan gondoljátok és éretten álltok hozzá,akkor persze,csak meg kell oldani,hogy annyiszor találkozzatok amennyiszer csak tudtok.
2017. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szetintem ha szeretitek egymást és fontos nektek hogy találkozzatok,akkor hetente vagy 2hetente simán összejöhetne egy tali,hisz van busz,vonat meg minden ami kell :D Szóval szerintem müködhet egy kapcsolat,de csak akkor ha a jövőben lesz lehetőség egy városban lakni vagy összeköltözésre (pl az egyik fél oda megy egyetemre ahol a masik lakik). :) Sok sikert! ;)
2017. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!