Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha társkeresőn 15 centit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn 15 centit csalok, összejöhet még a randi?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok. Élőben voltak sikereim mert öltözködéssel és dumával pozitív volt a csajoknak az összkép de neten ha az adatoknál látja a lány, hogy ekkora vagyok akkor egyből off. Szóval úgy gondoltam, hogy 185 cenit írok és kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mi lesz randin a lány reakciója ha látja, hogy nem vagyok akkora.
2017. febr. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Pofán vág, lehetsz helyes meg jó dumád, de egyből hazugsággal kezdtél, sőt akkor miért ne gondolnák azt, hogy az intim méretedről is hazudtál és ahhoz is +10-15 cmt adtál, ha???
2017. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is csalódott lesz. a hazugság sose esik jól az embereknek, és az a baj, hogy egyre több van belőlük :( aki kedvel az így fog kedvelni, ne akard másnak kiadni magad:)
2017. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy eddig 0 sikerem volt neten. Sokan paráznak a magasságukon holott ez inkább neten probléma mert ott ez az első szűrő. Élő ismerkedés való így nekem, de a haverom olyan sikereket tudott elérni neten a módszereivel amit szívesen kipróbálnék de így problémás.
2017. febr. 7. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csalj. Sok lánynak kellemetlen (lö nekem) ha egy fiú alacsonyabb nála. Ha pedig egy 175-185cm magas lányt fogsz ki az gáz mert lehet ott hagy. :/

14/L

2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!