Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti melyiknek örültök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyiknek örültök jobban/melyik jön be inkább?

Figyelt kérdés

Ha egy lány akit mondjuk nem ismertek max látásból egy sima beszélgetéssel ír rátok/esetleg kezdetben ürüggyel ami idővel szintén egy szimpla beszélgetédbe megy át ,vagy ha konkrétan leírja nektek hogy szimpatikusak vagytok neki és szívesen megismerne?

A kérdés alapja a kívancsiság. Őszintén a személyes ismerkedés híve vagyok , de pár hónapja egy ürüggyel írtam rá a srácra akiért még most is odavagyok. Személyesen nem ment volna. Alapból simán el tudok beszélgetni emberekkel pl egy társaságban de csak úgy nem mertem volna odamenni hozzá.

Aztán pár napja rámírt instán egy srác aki szokott likeolgatni hogy szimpatikus vagyok neki stb. Annyit válaszoltam nagyjából hogy ez nagyon jól esik ,de most nem szeretnék ismerkedni.

És akkor kezdtem el gondolkozni hogy vajon melyik jön be a srácoknak ,hogy ha valaki konkrétan leírja hogy meg szeretne ismerni vagy ha egy egyszerű beszélgetéssel próbál nyitni ,nem térve ki arra rögtön hogy mit gondol az illetőről?

Főként a 17 pluszos korosztály véleménye érdrkelne:)


2017. júl. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő bejönne, ha tetszik a lány.

De bevallom eddig 2 esetet leszámítva mindig én voltam, aki kezdeményezett.

2017. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DollarDog ***** válasza:
70%
Inkább a második :D tiszta és egyszerü út! Megmondja és kész :D nem kell túl komplikálni :D de igazábol az 1.is lehet! :D
2017. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam egyértelműen az előbbi nyert. Én kellemetlenül érezném magam egy olyan helyzetben, ahol a lány magabiztosabb, mint én.
2017. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ürügyes nem, inkább mondja meg őszintén az elején.

18F

2017. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az, ha megmondja. Utálom, ha játsszák az eszüket. Legyen őszinte és kész.
2017. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő de a második jobban
2017. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az őszinte, ha bejössz neki úgyis ki fog ugrani a bőréből örömében és az őszinte verzióval még jobban :)
2017. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább amikor megmondja a frankót. Régen mindig azon filóztam, hogy ha elkezd beszélgetni egy lány velem, meg nem ad semmi jelet, akkor én is úgyállok hozzá és hagyom a francba. Nincsen szükségem lánybarátokra, ha meg neki kell fiú"barát" akkor azt ne velem próbálja összehozni. Ha akar valamit térjen rá egyből, és akkor én is úgyállok a dolgokhoz, és zökkenőmentesen mehet az ismerkedés, ahol majd ténylegesen elválik, hogy összeillünk vagy sem.


F/20

2017. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!