Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok, nők! Csokor, vagy...

Lányok, nők! Csokor, vagy cserepes virág? Melyiknek örültök jobban?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Én sajnálom a vágott virágot, mert pár nap és vége, ha csak ki nem szárítom. Szóval inkább cserepes, de abból is csak a kisebb fajtát, aminek nincsenek nagy igényei. Mi pl anyának anyák napjára mindig egy szép cserepeset veszünk, de szülinapra meg vágottat.
2013. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Anyósom pont mint az elsö, nem szereti a vágottat, mert elhervad.


Èn meg utálom a cserepeset mert már nem tudom hova tenni a sok cserepst, és sok pikk pakk tönkre megy mert utálják a meleget. Aztán ha elutazunk 2 hétre telejsen kiszáradnak tönkre mennek. Ès ha félig elpusztul sajnálom kidobni mert még azért él, és ott viritt az ablakban egy igen ronda virág évekig.


Szóval vágott minden mennyiségben jöhet.

2013. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy vagyok vele, hogy köszönöm szépen, halott növényt nem kérek. Szóval cserepes.
2013. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Cserepes! De én pl. a cserepes fűszernövénynek örülök a legjobban, mint pl. bazsalikom vagy kakukkfű.
2013. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Én mindkettőnek nagyon örülök, de mivel eddig mindig vágottat kaptam, idén előre szóltam, hogy cserepes legyen, mert alig van a lakásomba növény :) Most itt van 3 virág, aminek megvettem a virágföldet ma (mert ha nem ültetem át, a 90% pár hét alatt elpusztul). Vettem nekik kaspót is, szóval drága mulatság volt ez nekem :D
2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
67%
Csokit!
2013. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Csokitortának.:)

Meg fütyinek.

:)

2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Én a legjobban olyan cserepes virágnak, ami nem csak egyszer nyílik, aztán amikor elhervad lehet kidobni, hanem több éven keresztül újra virágzik.

De amúgy bármelyiknek örülni tudok.

2013. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

A CSOKINAK!!! :-D

A vágott virág hamar elhervad, és sajnálom is... A cserepes virágaim pedig eddig kivétel nélkül mind "meghaltak". A csokival ilyen gond nincs, és még finom is... :-)

2013. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És ki az, aki lepontozta itt a nők valódi kívánságait?

Nem vagyunk elég jók, másra kéne vágyni, hogy jól érezzék magukat a férfiak nőnapon, vagy mi? Külön érdekelne, hogy az miért nem jó egy férfinek, ha a fütyijére vágyok.

2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!