Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek tényleg csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tényleg csak az alacsony és/vagy teltebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt tapasztalom, hogy ez a tetszetős kinézet, és ez nagyon sokat elvesz az önbizalmamból. Magas és vékony lány vagyok, de mindig az alacsony gurulósbőrönd típusú lányokat választják a fiúk, ha arra kerül sor. :( Maradt még egyáltalán olyan fiú, akinek a fenti az ideálja?
2017. júl. 31. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a vékony magas? Magasság/tömeg?
2017. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az ideálom:D én is magas vagyok (191) 18/F
2017. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok magas de en a lanyok arcat nézem inkabb.. A vekony alacsony lany nalam a top1 utana semmikepp sem a vekony husis hanem a vekony magas... Nem tudom miert nekem ok a vonzok/izgatok, olyan 150-185ig meg jarnek is lánnyal, magasabbal is habar akkor biztos tobben neznenek meg mert csak 175 vagyok, de nem lenne gond. Habar en nem merek lanyokhoz odamenni..
2017. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritkább az, ha valaki a teltebb lányokat szereti. :D Engem csak a vékony lányok vonzanak, az meg még jobb, ha magas, mert én is az vagyok. :D
2017. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
182 cm körül lehetek és 54 kg, modellalkathoz hasonló kinézettel, pici mellek, pici kerek popsi, és lapos feszes has. Ennek ellenére nagyon sokszor legebéznek. :(
2017. júl. 31. 00:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mentek a zöld kezek! :)
2017. júl. 31. 00:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ember ilyen hagyd rajuk... Ha ilyen vagy gebezbek ha kisebb lennel torpeznenek ha dagibb lennel kovereznenek... Mindenhol vannak ilyenek akil nincsenek magukkal megwlegedve masokat bantanak hogy ne csak nekik legyen rossz :/ fogsz majd talani valakit egyszer, hiszen latod sok magas srac is van ..

Amugy a multkor egy 2 meterws par allt mellettem, ha nem voltak magasabbak mert a vallukig nem ertem... Megis ott voltak egymasnak, szoval yah lesz majd valaki.

18f

2017. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én alacsony vagyok és egy pici felesleg (tényleg nem sok, csak hasam nem lapos) is van rajtam és eddig senki se közeledett felém.

Te meg örülj! A modelleknek is ilyen az alakja!:)

2017. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Stark2000 ***** válasza:

Ne haragudj a komolytalanságom miatt, de ezen a "gurulósböröndön" nagyon jót nevettem. :D


Btw: szerintem egyén függő, hogy kinek mi jön be. Ha nagyon megtetszik a szeme, arca egy lánynak, én onnantól csak az összképet nézem. Nem külön a testalkatát. Sokkal többet számít az arc szerintem. De hiába, sajnos vagy nem sajnos, a nagyon vékony / duci lányok nem vonzóak számomra. Az alacsony lányokat szerintem nagyon sokan aranyosnak tartják (bevallom, én is). A telt alkat egy határig teljesen jó, de őszintén szólva én jobb szeretem a sportosabb testalkatot (vékony / kicsit izmosabb, de nem túlzottan). A magassággal addig nincsen bajom, amíg nálam nem magasabb (én 186cm vagyok :) ).


17F

2017. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem valamiért irritál ha nagyon alacsony vagy éppen magas egy lány. Nekem 175-185cm közözött a megfelelő, (én 193 vagyok)

Bár manapság azt veszem észre hogy a legtöbb 15-16 éves lány inkább alacsony és ööm.. "tömzsi" legalábbis az én környezetemben nagyon kevés a normál testalkatú lány

17F

2017. júl. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!