Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki ha egy ronda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy ronda srácnak nagyon szép és menő barátnője van?

Figyelt kérdés
Külsöleg elég vissza taszító vagyok és ez tényleg így van a lányok többsége ki nm állhat de nm rég egy nagyon szép és menő lány azt mondta hogy ő szeret és elfogad így és járna velem szerintetek ez ciki hogy egy nem túl szép fiúnak 10/10 barátnője van akire sokan irigykednek?

2017. aug. 3. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Inkább örülj hogy téged választott! Egyébként meg nézz körül az utcán nagyon sok ilyen eset van.
2017. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a szép. Valakinek azok, akik instagramra raknak fel feszes segges, nagycsöcsös képeket, valakinek az jön be aki duci, másnak a vézna, van aki sportosabb csajra vágyik, míg más olyanra, aki szeret otthon lenni, másnak az, aki bulizós tipus... Sorolhatnám.


A szeretet nem egy tárgy, nem láthatod. Aki normális, azt nem fogja a külso érdekelni, a belsöt fogja nézni.

2017. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen, egyebkent a szepseg relativ. Neked lehet szep, de masoknak meg lehet nem nagyon.

Es eleg sok ilyen eset is van, egy kezem nem lenne eleg megszamolni, hogy hany szep ismerosomnek van ilyen baratja.

2017. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ciki, a többi "nem rondának".
2017. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha a barátnőd, neki szép vagy.

Mások véleménye meg olyan, mint az ember ánusza: mindenkinek van, de kit érdekel!

2017. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel hogy a barátnőmet ezért nm e fogják piszkálni hogy ilyen fiuja van.....amm az igaz hogy a szépség relatív de mégis van olyan aki mindenkinek tetszik vagy majdnem mindenkinek és ilyen az én barátnőm is az emberek többségének tetszik és nm akarom hogy ciki legyen neki hogy ilyen ronda a fiuja
2017. aug. 3. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelem nem egzakt dolog. Nincs differencia fiú és fiú között. Mindenkiben van valami szerethető. Lehet, hogy te nem tartod magadat olyannak, mint amilyennek a kortársaidat látod, viszont a lány pedig pont az ellenkezőjét gondolja. Másrészt ilyen, hogy "10/10" nincs. Ezt az internetes marhaságot felejtsed el. Mindenkinek más a szép. És még annyit hozzátennék, hogy gondolom azok a lányok akik "ki nem állhatnak" téged a mai szokásos nagymellű, nagy seggű, apuci pénzén élősködő parasztok. Az ilyenek miatt nem kell bánkódni. Sok sikert a lánnyal egyébiránt!
2017. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szépnek mondott lány vagyok, és valamiért mindig a kevésbé helyes fiúk tetszettek vagy azokkal volt kapcsolatom. Kisugárzás a lényeg :)
2017. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, fogják piszkálni. Ilyenek a "legjobb barátnők". Neked az a dolgod, hogy fenntartsd a lány szerelmét. Amíg ez megvan, beszélhet neki akárki, nem fog hallgatni rá.
2017. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mégsem vagy ronda........ Ronda fiúval nem járna egy lány sem.. Nem tudom, hogy hol élsz....... De én valóban ronda vagyok........ Minden lány elutasít a kinézetem miatt..........
2017. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!