Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viszonyulnátok egy ilyen beállítottságú sráchoz? Megváltozna a véleményetek rólam, ha tiszába lennétek ezekkel a dolgokkal? (Lent)

Figyelt kérdés

Nem volt még soha sem barátnőm, és még le sem feküdtem senkivel. Darálhatnám itt a sablon szöveget, hogy az igazira várok, meg keresem a nagy Ő-t stb... Alapvetően introvertált is vagyok, szóval csajozni se nagyon szoktam(Sőt soha a büdös életbe nem mentem oda senkihez ismerkedés céljából), viszont a baráti kör miatt rengetegszer járunk bulizni/kocsmába stb. A másik "rossz" tulajdonságom, hogy borzasztó nehezen bírom a piát 1-2 sör után már rendesen megy a zombijárás, rövid után meg sokszor már homály van:D És mivel nem vagyok olyan fújderonda sem, állandóan felszednek a szórakozóhelyeken. Itt persze megy minden ami illik, csók stb de semmi több. Konkrétan biztos, hogy legalább 20 csajjal csókolóztam, de igazából még az sem tudom, hogy pontosan milyen érzés is... És még mindig azt a bizonytalanságot érzem mint az első előtt. Ráadásul józanon teljesen normális srác vagyok, nem akarok mindenkit megdönteni, sőt. Kifejezetten egy egészséges párkapcsolatra vágyom, és egy lányra akit szerethetek. Csak úgymond ittas állapotban élem ki mindazt, amit tisztán nem tudtam eddig megtenni 19 év alatt.


Nem vagyok erre túl büszke, nem is kürtölöm világgáde a barátaim már ismernek. Ők is tudják, hogy részegen bárki szóbajöhet nállam, aki nem kancsi, és kettőnél több foga van, józanon meg szinte senki. A jómultkorában beszélgettem egy kedves lányismerősömmel pontosan ilyen párkapcsolati dolgokról és akkor el is meséltem neki. Erre majdnem kinevetett. Egy kicsit rosszul esett, ezért szeretném kideríteni, hogy mennyire furcsa ha valaki ilyen helyzetben van. Elmondtam neki, hogy nem volt még senkim, és még szűz is vagyok erre elkezdett mosolyogni, hogy pedig állandóan más lányokkal lát, meg biztos csak hazudok. De aztán szépen lassan csak rájött, hogy nem viccelődök ezzel.


Ja és nem arról van szó, hogyha iszok akkor átmegyek nagy kanba, aztán mindenkit felszedek, csak annyit vesztek a gátlásosságomból, hogy ha odajönnek hozzám és próbálkoznak akkor instant lekoptatás helyett belemegyek olyanba ami máskor még csak a fejemben sem fordulna meg.


Tudom, hogy 19évesen nem gáz szűznek lenni, ezt felfogtam, nem is igazán erre irányul a kérdésem, csupán arra lennék kíváncsi, hogy az ismerősöm miért nevethetett ki. Valóban ennyire gáz, hogy ittasan ennyire szembemegyek a saját elveimmel? És ez egy esetleges ismerkedés során befolyásolhatja a másik véleményét rólam?

(Nyílván ha barátnőm lenne nem csinálnám ezt, meg nem is innék """"Ennyit"""" :DDD)


A borzasztó megfogalmazásért már most bocsánat, visszaolvastam de mivel nagyon fáradt vagyok én már ezt át nem írom... :D Remélem érthető azért így is.


Köszönöm a válaszokat, 19F



2017. aug. 4. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az emberek sokszor vicceskednek . És nem gáz barátnőzni. Ne görcsölj majd eljön az idő mikor itt lesznek lányok de próbálj bátor lenni és ismerkedni emberekkel. Akkor sosem lesz úgy ismerősöd sok. A csajozás nem a legfontosabb de az is jó dolog. Lefeküdni nem kell minden agyonprosizott drogos nyanyával ne ez legyen aza elsö. Az jó ha te egy kedves lovag vagy levered ellenfeleidet és a szíved hölgyét csókolod . Ez bőven elég.
2017. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor igyál csak egy sört.

Nem szégyen visszautasítani, ha tudod, hogy a második már rossz hatással lenne. Vagy igyál 2 pohárral, ne korsóval. Vagy idd lassabban, és akkor nem fogod úgy érezni, hogy szükséged van még egyre.

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de azt is hidd el, hogy nagyon sok lánynak nem jön be, ez a nagy macsósság. Attól függetlenül, hogy részeg vagy-e vagy nem.

Ha látják a lányok, hogy minden hétvégén másik csajjal vagy már 2 korsó sör után, ne is várd el, hogy bizalommal fognak feléd fordulni tartós kapcsolat terén, főleg, ha úgy mész el a barátaiddal iszogatni, hogy ő nem lesz veled.

2017. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van teljes mértékben, csak valahogy jól esik elengedni magam ilyenkor. Jót tesz az önbizalmamnak is egy kicsit, hogy viszonylag sok embernek kellenék. Mondhatni ilyenkor pótolom be azt amire képtelen vagyok máskor és képtelen voltam eddig is. Ilyenkor sem a nagy macsó szerepét játszom mert mondom csak a lányok szednek fel engem, ők jönnek oda hozzám beszélgetni stb... Mondhatni a fülem botját sem mozdítom. De ettől függetlenül tudom, hogy nem épp a legpozitívabb dolog részemről. Pont ezért kérdezem, hogy visszautasítana-e valaki csak emiatt.
2017. aug. 4. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan van olyan, aki e miatt inkább nem akarna veled komoly kapcsolatra tervezni, mert sokakban felmerülne az, hogy vajon mit csinálsz, ha nem vagy vele és éppen "elengeded magad". Ez pedig hosszútávon sosem vezet jóhoz.

Fordítsuk meg a kérdést?

Te hogyan gondolkoznál egy olyan lányhoz, aki ha elengedi magát, akkor minden pasi fel tudja szedni? Gondolom te se arra gondolnál, hogy akkor józanon biztosan komoly kapcsolatra vágyik.

Elengedni magad meg nem csak piálással lehet. Ha csak úgy tudod, akkor vagy rossz a baráti társaságot vagy csak egyszerűen nem élvezed a hétköznapokat, nem tudsz magaddal mit kezdeni. Ezt ne ród fel akkor senkinek.

A lényeg, külső szemlélőként nem néz ki jól a dolog. Egy olyan lány, aki komoly kapcsolatot akar, lehet hozzád sem szólna.

Józanul is törekedj arra, hogy a csajoknál imponálj.

2017. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, ugyanebben a cipőben.. Annyi különbséggel, hogy mivel én lány vagyok, ezért engem nem kinevetnek, hanem lek.rváznak. :)
2017. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na látod kérdező, előző hozzászóló példája is mutatja, hogy pozitív véleménnyel senki sincsen a hasonló életmódú emberekről.

Ilyen képet festve magadról, mégis miért várnád el azt, hogy éretten gondolkozó lány majd komolyan venne?

2017. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összességében nem hinném, hogy " rossz srác " lehetsz. Az ismerkedés során viszont hatással lehet rád ez az életstílus, mert az első benyomás fontos. Nem mindegy, hogy akkor találkozol a kiszemelteddel amikor éppen az elengeded magad pillanatodban vagy és fűvel fával smárolgatsz , vagy akkor amikor nincs képszakadás :D

Egyépként pedig ez az időszak az ember életében amikor ki kell élni magadat és párkapcsolati téren szerintem ( hacsak nincs egyszerre 5 barátnőd/barátod) nincs olyan, hogy gáz. Ha te majd később találod meg azt az embert akivel egy komolyabb kapcsolatot tudnál elképzelni akkor sem lesz semmi baj. Inkább most bulizgass és legyél igazi tizenéves, mint majd 30-40 évesen eszedbe jusson, hogy mi mindent hagytál ki és belegázolj az esetleges családod életébe.

Az ismerősöd pedig azért mosolyoghatott, mert egy kicsi úgy tűnik, mintha pánikolnál.

Ne aggódj, majd minden kialakul szépen lassan :) most pedig csak arra koncentrálj hogy minden elmúlt pillanatodra szivesen emlékezz majd vissza ;)

18 l

2017. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!