Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy viszonyulnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyulnátok ha a 13-14 éves lányotok egy 18éves fiúval lenne együtt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 17:42
 1/7 Bonnie2019 ***** válasza:

Hát én őszintén nem vagyok az a nagyon rugalmatlan ember, így én tökre el tudok fogadni szokatlan dolgokat, de ez nem annyira...

Az egyik évfolyamtársammal volt egy ilyen, hogy interneten ismerkedett meg egy fiúval 13 évesen és mindennap beszéltek messengeren, és ,,szerelmesek voltak" egymásba. Ám a lánynak a barátnői ezt nem nézték jó szemmel, így egy ideig tűrték, de a végén szóltak a lány szüleinek, akik nagyon mérgesek lettek, elvették a telefonját stb. Erre a lány nagyon mérges lett a barátaira meg a szüleire és mérhetetlenül megharagudott rájuk. Aztán egy hónappal később összejött az osztálytársával. Szóval szerintem akkora trauma nem lehetett ez XD

Én tökre elfogadom az ilyen embereket, tényleg azt csinálnak, amit akarnak, de mindegyiknek elmondom eléggé határozottan azt a szöveget, hogy ez mennyi veszéllyel jár pl más szinten tartanak a szexualitásban, máshogy gondolkodnak meg ilyenek. Persze, ha a hozzám közel állóak lennének ilyen helyzetben tuti, hogy maximálisan odafigyelnék rájuk, mert ez tényleg nem játék.

2017. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmi értelme nem lenne, én 20 évesen sose jönnék össze egy 17 évesnél fiatalabb lánnyal, ugyanis ami nekem kell egy kapcsolatban nem tudná megadni. Se lelkiekben se testileg nem érett még egy olyan fiatal lány egy 18 éves kamasz fiúhoz.
2017. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves még gyerek, egy 18 éves meg lassan felnőtt... ebben a korban szerintem nagyon nagy különbség 5 év. Pláne mert a fiúcska már igényelné a szexet, és itt már eleve azon elgondolkodnék, hogy épeszű e a gyerek, hogy egy 13 éves kislányt akar megdugni...
2017. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hagynom kellene őket?Mennyire?csók puszi ölelés az mehetne nem?

Szexel meg várnak,multkor feljött a téma,addig amíg nem lesz 14

2017. jún. 8. 18:36
 5/7 anonim válasza:
100%
Szexel varnak amig nem lesz 14? Remelem ezt csak viccbol mondtad... Ez teljesen abnormalis, es a lanyod valoszinuleg megfogja banni. Egy 14 evesnek nincsen egyaltalan szuksege a szexre, lelkileg eretlen hozza meg es csak rossz emlek lesz neki. Ha ezt hagyod, elkepeszto felelotlen szulo vagy aki nem vigyaz a sajat gyermekere.
2017. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez még hatalmas korkülönbség, szóval szerintem ne.

Egy ilyen idős lánynak még tényleg nincs szüksége a szexre, de még egy párkapcsolatra sem.És ezt úgy mondom, hogy nekem sem volt eddig, és talán annyira még nem is érzem azt, hogy itt lenne az ideje.

16L

2017. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetek oszinte? Szerintem jobban jar most egy idosebb fiuval, aki tapsztaltabb, erettebb, mint egy korabelivel, aki azt se tudja melyik a lany feje es melyik a hatulja, arrol nem is beszelve, hogy nemhogy kapcsolatuk nem volt, meg randijuk sem, de ez csak az en velemenyem.


Az, hogy a fiu hajlando varni az "egyuttlettel" szerintem azt mutatja, hogy TENYLEG szereti a lanyodat es nem akar olyat raeroszakolni, amit nem is akar.


(Amugy nem hiaba valasztottak egymast. A lanyod lehet erettebb a koranal, a fiu pedig kicsit eretlenebb tipus. Szerintem ez meg az O korukban sem olyan veszes.)

2017. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!