Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán találok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán találok olyan szeméjt aki hozzám illő. Lassan egy éve szingli ként élek és nem tetszik. Barátok elmondása szerintse ártana egy barátnő. Kicsit nagyon zárkózot vagyok ez mennyire lehet hátrány? 😀

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A nyelvtantudás hiánya nagyobb hátrányt jelent)
2017. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
személyt
2017. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincs baj azzal, ha "kicsit" zárkózott vagy, bár én szeméLY szerint jobb szeretem a nyílt fiúkat, de ez egyén függő. Nálam az már valamelyest kialakít egy képet ha valaki nem tud írni. Te tanulj meg helyesen írni, légyszi. Nem bántásképp, csak a mai világban van, hogy többet írunk a másiknak minthogy beszélnénk, és azért ez zavarhatja az embert. Engem is szokott.
2017. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akkor kicsit vagy nagyon? Mert nem mind1.
2017. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Egyáltalán nem kötelező lepontozni azokat az embereket, akik megemlítik a helyesírási hibáidat, mivel csak segíteni szeretnének. Hidd el, hogy a jövőben még hasznát veszed annak, ha megtanítanak normálisan írni. Ez egy teljesen alap dolog. Sőt, sok embert ez érdekel, és nem az, hogy milyen k#r#a nagyok az izmaid, vagy éppen milyen drága ruháid vannak. Én ide tartozok.
2017. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. A magyar nyelvtan tudása nem ciki. Nagyon nem.

Amúgy meg igen, kicsit hátrány ha nagyon zárkózott vagy. Mivel pl. én és még sok más lány is elvárja a bókokat és a kezdeményezést.

2017. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!