Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, számotokra mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mi a legfontosabb egy fiúban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ne próbáljon megváltoztatni, fogadjon el a különcségeim ellenére is. Lehessen vele jókat beszélgetni, akár átbeszélni a napot. Ne szaladjon el tőlem, ha az érzéseimről beszélek, kedves legyen és vicces, kicsit védelmező. És legyen alternatív: emo, goth, punk...
2017. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Legyen hozzám öszinte.Legyen olyan bolond mint én de ha komoly a téba azt ne bagatelizálja el.Merjen felválallni.És szeressen. :)
2017. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Hát én szeretem, ha egy srác nem túl rámenős. Engem taszítanak a nyomulós pasik :D

Egy fiú legyen vicces, akivel úgy tudok hülyülni, mint akármelyik haverommal.

Legyen mindig mellettem, mutassa ki, hogy én vagyok számára az egyetlen lány. Jöjjön ki jól a barátaimmal, hisz ők is hozzámtartoznak. Legyen okos, ŐSZINTE, MEGBÍZHATÓ. Ha ez mind megvan, akkor szerintem tökéletes.

A külseje pedig legyen ápolt, adjon magára.

2017. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Intelligencia, megbízhatóság, őszinteség, kedvesség, ápoltság, valamint az, ha tudom, hogy minden helyzetben mellettem lenne.
2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb? Szeresse a természetet, sohase legyen maradi, amint alkalom adódik kiránduljunk sokat, szeressen hegyet mászni (itt nem a csákánnyal, kötéllel való mászásra gondolok meredekebb terep belefér de kéz- láb tudsz feljutni) +amit még a fontoshoz sorolnék ne legyen az a beteges típus
2017. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere 1-es, hallgassunk együtt Andy Biersack-et. :D
2017. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!